2737
2739
اول خودم‌میگم هنوزخونه تکونی نکردم ولی ازهرکسی که کینه ای داشتم برای غیددعوتش کردم بیادمهمونی خونه ا ...

منم خونه تکونی نکردم 

چه خوب که میتونی ببخشی

اگه ببخشیم خودمون راحتیم 

افرین 

چشمانم را 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خونه تکونی نکردم  چه خوب که میتونی ببخشی اگه ببخشیم خودمون راحتیم  افرین

هرچی بیشترکینه روتوی دلمون نگه داریم بدترمیشه 

بیشترم‌خودمون عذاب میکشیم تاطرف مقابلمون که ازش کینه داریم

2728
هرچی بیشترکینه روتوی دلمون نگه داریم بدترمیشه  بیشترم‌خودمون عذاب میکشیم تاطرف مقابلمون که ازش ...

یه نفر به من خیلی بدی کرد جلوی همه ابرو مو برد خیلی زرنگه 

تقصیر اون بود اما جلوی همه یه کاری کرد که همه فکر میکنن تقصیر منه من نمیتونم ببخشم ازش دوری میکنم 

ولی خوبه میتونی ببخشی حتما موصوع در اون حد نبوده که میتونی ببخشی 

ای کاش میشد منم ببخشم ولی اون ادم تغییر نمیکنه 

چشمانم را 
یه نفر به من خیلی بدی کرد جلوی همه ابرو مو برد خیلی زرنگه  تقصیر اون بود اما جلوی همه یه کاری ...

ان شاالله که شماهم بتونیدمدرکی بردروغ گوبودن اون فردپیداکنید ودستش برای همه روبشه وبی گناهی شماثابت 

ان شاالله که شماهم بتونیدمدرکی بردروغ گوبودن اون فردپیداکنید ودستش برای همه روبشه وبی گناهی شماثابت& ...

اخه از روزا ۶ سالی هست گذشته باید همون موقع کاری میکردم که اون موقع سنم کم بود تجربه نداشتم نمیددنستم چی کار کنم

چشمانم را 

سلام پیشاپیش مبارک باشه.راستش من از رو بچه بازی  از کسی کینه ای به دل نمیگیرم اگر هم با یکی دو نفر رابطم خوب نیست کلی فکر کردم و تصمیمم واسه همیشه همینه.کلا کسایی رو حذف کردم که نباید بخشیده بشن.برای همین تو هیچ سالی همچین کاری نمیکنم اما هرسال سعی میکنم به اطرافیانم خوبی بیشتری کنم و رفتار بهتری داشته باشم.

2738
منم خونه تکونی نکردم  چه خوب که میتونی ببخشی اگه ببخشیم خودمون راحتیم  افرین

ولی من نیرم برعکسه.اگه واقعا یکی دیگه دوست ما تیست و مثل دسمن ماست بخشیدن دوبارش دوباره لطمه زدن به زندگی خودمونه مگر ابنکه دعواهای بچه گونه باشه که بعیده.

ولی من نیرم برعکسه.اگه واقعا یکی دیگه دوست ما تیست و مثل دسمن ماست بخشیدن دوبارش دوباره لطمه زدن به ...

منم همینجوریم 

چیزای سطحی رو میشه بخشید اما وقتی میدونی کلا طرف بدذات تشریف داره چرا ببخشم وقتی با کاراش ارامشو بهم زد جرا ببخشم 

من نمیبخشم فقط دوری میکنم 

چشمانم را