2733
2734
عنوان

رفتم لبمو ژل زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5744 بازدید | 90 پست
راست میگی ؟؟؟ ولی به نظر خودم ورم داره لب بالام خیلی تابلو نیست؟؟؟ همش میگم اشتباه کردم به دکتر گفتم ...

ن بابا خیلی طبیعیه خدایی ساله دیگه بازم بزن مبارکه ایشاالله ازش خوب استفاده کنی مخصوصا شوهرت😂😂😂😂

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوب زده مبارکت باشه 

وای مرسی خیالم راحت شد . 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
خیلی خوب زده.طبیعیه

ممنونم عزیزم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💋

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
ن بابا خیلی طبیعیه خدایی ساله دیگه بازم بزن مبارکه ایشاالله ازش خوب استفاده کنی مخصوصا شوهرت😂😂😂😂

مرسی عشقم خیالم راحت شد صبح داشت میرفت سر کار اینجوری گفت اعصابم بهم ریخت. الانم خودش زنگ زد گفت ناراحت نباش درست میشه . خودشم پشیمون بود از حرفش😜

عزیزم خیلی خوبه😍

مرسی عزیزدلم کلی خیالم راحت شد خیلی استرس داشتم.

مرسی عشقم خیالم راحت شد صبح داشت میرفت سر کار اینجوری گفت اعصابم بهم ریخت. الانم خودش زنگ زد گفت نار ...

پس حالشو ببرمبارکه اگه رژ ۲۴ساعته بزنی محشرمیشه😍

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
پس حالشو ببرمبارکه اگه رژ ۲۴ساعته بزنی محشرمیشه😍

آره دقیقا خودمم یکی از علتایی که زدم برا همین بود که روش برق لب بزنم خیلی جذابه 😎😎😎😎

آره دقیقا خودمم یکی از علتایی که زدم برا همین بود که روش برق لب بزنم خیلی جذابه 😎😎😎😎

اره ولی۲۴ساعته م بزن ناز میشه

خواهر شوهرم هفته پیش زد روزی که میزنی برجستست فرداش ورم میکنه بززززرگ و بد میشه سه روز بعد تازه حا ...

میدونی خودم فکر نمیکردم انقدر ورم کنه توقع داشتم امروز دیگه ورمش بخوابه واسه همین استرس گرفتم . شوهرم از اولشم موافق نبود واسه همین دید اینجوریه انقد ورم داره رفت تووو مخش. انشاالله که خووب بشه😊 مرسی از راهنماییت

ورمش که میخوابه نگران نباش ممکنه  مثل خیلی ها به درجه ای از عرفان برسی که هر بار میری فقط بگی بیشتر برن بیشتر فقط تا جایی که میشه میخوام باد کنه😥

من ژل را دوست ندارم با اینکه خیلی ها به خودم میگن ژل زدی ولی واقعا اونها که ژل میزنن کاملا مشخصه حتی اگر استادانه بزنن و البته من هیچ وقت ژل نزدم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اره ولی۲۴ساعته م بزن ناز میشه

آره با رژ خیلی خووب میشه. خدا کنه که زودتر حالتش معلوم شه . مرسی عزیزم از دلداریات😍😍 خیالمو راحت کردی❤️

ورم داره الان بهتر میسه اما حالت کلیش تغییر نمیکنه

ورمش زیاده خیلی حالت کلیش خوبه الان من خودم میخواستم لب بالام بزرگ شه بیشتر