2733
2739
واسه دو شنبههم ماهی گذاشتم ولی چون نمی شد از شب قبل اماده کنم مرتب با سبزی پلو گذاشتم دم دست م.ش. و به اون سپردم دوشنبه عصر قرار بود برن خونه ب. ش. که مجرده. دوشنبه عصر که رسیدم خونه اومدم برم دستشویی-البته این دفعه ایرانی- دیدم (ببخشیدا) مدفوع کردن و همینطور مالیدن به کناره ها وای خدا خلاصه از اون جا که می دونستم عصر تنهام ، اول گردگری کردم بعد جارو ، اومدم طی بکشم دیدم به به، تمام خونه چایی و مربا که بردن و ریختن ...... رفتم سر گاز، دیدم چایی رو ریختن رو گاز، سبزی سبزی پلو و گاز هم کثافت شده............. خلاصه دستشویی ها رو با وایتک و سابلون شستم و رفتم حموم............ شب به شوهرم میگه تو هم ردا نهار بو خونه داداشت.... میگه نهار میان اینجا.... اونجا سختشونه.......... نهار درست کن.....حالا ساعت چنده 9 شب..............
برای روز سه شنبشون با عجله قیمه گذاشتم.... عصر که رسیدم خونه... مامانش که حتی از جاش بلند نشد.... خواهرشم تا شنید صدای کلیدو دوید تو اتاق..... بعد که نشستم به م.ش می گم من حالم زیاد خوب نیست شما با پسرتون برید خریداتونو بکنید.... میگه نه بابا(زهرا) خ. ش سرما خوده طفلیو مریضه حال نداره..... یعنی منو می گی.......... بعد هی شوهر و م.ش بهش می گن لیمو شیرین بخور مریضی......... در حالی که من واقعا سرما خورده بودم و مثل اون فیلم بازی نمی کردم.... چشام پر بود از سرما خوردگی اب ریزش بینی سرفه رنگم هم شده مثل گچ........ اون هم سر و مور و گنده........نیم ساعت بعد جاریم زنگ زده به م.ش. ظاهرا خواسته بود با من حرف بزنه........برگشته می گه سلام خوبی... تا شنیدی مهمون داری سرما خوردی؟؟؟ ...من هنگ کردم............ بعد میگه پریروز زنگ زدم مامان گفت تنهایی بیرون رفته بودی من گفتم پریروز؟ میگه اره دیگه همون روز که تنها بیرون رفتی.........حالا من کجا بودم سرکار..........شب به شوهرم میگم. میگه نه اون منظوری نداشته و تو دلش هیچی نیست تو حساسی...........خدایا به دادم برسید..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این در حالیه که دو روز پیش پ.ش به شوهرم گفت که منو ببر سر کارت ازمایش خون بدم.........خونه ما غرب درمانگاه شرق........... منم گفتم خوب چه کاریه. شما زحمت نکشیدو خودش صبح که داره میره نمونه خونتون رو می گیره............ بعد شوهرم اومده تو اتاق می گه تو این حرفو زدی بابا ناراحت شده بور عذر خواهی کن
2731
عزیزم بهترین جواب بی محلی و تحویل نگرفتنه.اگه طرفتو کوچیک بدونی و برای خودت بزرگش نکنی هیچ وقت از کاراش ناراحت نمیشی و کاراشون برات مهم نمیشه که حتی بخوای براشون تاپییییییک بزنی.حتی وقتی رفتار زشت دارن نگاشون هم نکن.آدم باید پرستیژ خودشو حفظ کنه و حسابی براشون کلاس بذار
سلام به همه
هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
سلام دوستان ازتون راهنمایی میخام شوهرم یه عمه داره که از خودش تا کوچیکترین بچه اش تا منو میبینن یا میان خونمون اصالت منو مسخره میکنن یا میگن خسیس هستن و .... به شوهرم گله میکنم میگه خودت جوابشونو بده اما من دوست ندارم به کسی بی احترامی کنم از یه طرف هم میخام یه حرفی بهشون بزنم که دیگه این رفتار زشتو نداشته باشن بهم بگید چیکار کنم
یک روز دیگه و صبح زیبا رسید خدایا شکرت که نمی گذاری بترسم از شروع دوباره....
مرجان خانم اصالتون چیه؟ اصفهانی هستی ؟ میشه بگی چی میگن ؟
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
من اصالتا دزفولی هستم ...دزفول یکی از شهرهای خوزستانه که رفتارشون مثل اصفهانیاست من اصلا از اصالتا بدم نمیاد چون با همین صرفه جویی و قناعت تونستم به شوهرم خیلی کمک کنم دین داری و نماز خوندن و خساست و .... از این حرفا خیلی بهم میزنن و میخندن شوهرم بختیاریه فامیلاشون کسی رو غیر از خودشون قبول ندارن و من و خانواده ام رو بی کلاس و بی فرهنگ میدونن
مثلا مهمونشون میکنم و غذا ک جلوشون میذارم تا یکم میخورم یجوری رفتار میکنن که غذات بد مزه اس اما از شوهرم که میپرسم میگه خیلی خوشمزه اس یا اینکه بهم میگن تنبل اما از شوهرم که میپرسم میگه اصلا تنبل نیستی یه مدت پسر عمه شوهرم تا میومد خونه به شوهرم میگفت این چیه ( یعنی من ) برو طلاقش بده دید کاری نمیتونه بکنه و حالا میگه دزفولیا اینجورن و اونجورن دوست دارم یه جوابی بهش بدم که دیگه تو زندگیمون دخالت نکنه اما نمیدونم چجوری
عزیزم شاید یکم هم شما حساس باشی و فکر میکنی از غذات خوششون نیومده اما رفتار پسرعمه شوهرت توهینه نمیدونم با همچین آدمهایی چطوری میشه رفتار کرد به نظرم یه تاپیک جدا بزن و راهنمایی بگیر چون اینجا دیگه فعال نیست
من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
مرجان خیلی وقته که پست گذاشتی ولی یه جمله درباره خسیسی شنیدم خوشم اومد توی تلویزیون میگفت به اصفهانیا نگین خسیس اگه خسیس بودن بچه های عزیزشونو نمیفرستادن شهید بشن اونا بچه هاشونو هدیه کردن پس اصلا خسیس نیستن
آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲