2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه دختر مستقلی هستی تحصیل کرده ای شاغلی عرضه پول در آوردن و زندگی خودتو تامین کردنو داری یا خانواده وضعیت مالی خوبی دارن و در صورت جدایی همه جپره حمایتت میکنن حق طلاق

اگه نه مهریه

عین حرفیه که محضردار به بابام زده بود چون اونم به مفید بودن حق طلاق شک داشت بعد از این حرف قانع شد   

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

حق طلاق و حقوق برابر تو زندگی . من کلا از مهریه خوشم نمیاد حس خرید و فروش بهم دست میده

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

مهریه دیگه شده 110تا حالا شماهم سنگین بگیری طرف نداشته باشه کاریت میکنه ببخشی بری پس حق طلاق با مهریه معقول ملک باشه چه بهتره تازه بتونه باباش ضامن پرداختش بشه چه بهتر 

تو را  من چشم در راه دارم
دقیقا منم همینطوری فکر میکنم ولی بابام مهریه رو ترجیح میده

بابا ها جور دیگه به قضیه نگاه میکنن 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
2706