2733
2734
عنوان

حفظ زندگی

214 بازدید | 6 پست

سلام.

بریم سر اصل مطلب

همسرم خیانت کرد و میخواستیم جدا بشیم ولی پشیمون شد برگشت الانم داره جبران میکنه کادو میخره و خیلی از قبل بهتر شده ولی.. .

حالا من همش میترسم دوباره زندگیمو از دست بدم همش تو ارایشگاهم و لباس های رنگ و وارنگ میخرم و از نظر جنسی و عاطفی بهش میرسم .

همسرم میخواد بعد کلی بلا که سرم اورد مثل شاهزاده باهاش رفتار کنم پاشو میندازه رو پاش من همش میوه میارم میپرسم اب میخوای همش غذای انچنانی حس میکنم برای زن خانه بودن ساخته نشدم دلم میخواد همش مقاله بنویسم و کارای علمی کنم چون خوشحالم میکنه و همیشه رتبه اول رومیارم . یکی از دلایل توجیه کارش این بود که من چون شاغل بودم زن زندگی نبودم و من استعفا دادم الان یه کار پاره وقت دارم .حالم از خودم بهم میخوره توی این رابطه خودم نیستم و همه کارام ظاهرسازیه .دلم خیلی شکسته .نمیتونم جدا بشم ازش بچه دارم و حمایت خانواده ندارم .

حالا بنظر شما یه زن دیگه باید چیکار کنه ؟

کسانی که شرایط مشابه من رو دارن چیکار میکنن؟

چی بگم حق داری خیلی سخته ولی اشتباهت اینجا بود اون خیانت کرده باید جبران کنه شما داری جبران میکنی

برین مشاوره ی خوب

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من مشابه شما نیستم ...اما اینو میدونم به فکر خودت باش .کاری که دوس داری بکن ...شغلتو از دست نده ...پس انداز کن بدون اینکه شوهرت بدونه ...خلاصه خوشی کن ..مگه ما چند بار به دنیا میایم ..میدونم ازش سرد شدی اما نمیتونی جدا بشی ...پس سعی کن خودتو با کارایی که دوس داری سرگرم کنی

عالم همه هیچ و اهل عالم همه هیچ .ای هیچ برای هیچ در هیچ مپیچ 

ببخشید ولی این نظر منه:

زنی که مقاله ها و تحقیق های علمی خوب و ممتاز مینویسه و انجام میده، لیاقتش این وضعیت شما نیست.

یعنی واقعا اگه یک زن به خاطر کار و مشغله ای که داره به زندگیش نرسه، شوهرش باید خیانت کنه؟؟؟

نمیگم همش اون مقصره ولی کاری که ایشون کرده به هیچ وجه قابل توجیه نیست. منظورم این نیست که جدا بشید یا به هم بی مهر و علاقه بشید... نه!

منظورم اینه که در یک حد نرمال به عنوان همسر بهش رسبدگی کنید و خودتون رو هم از علایقی که در اون استعداد و لیاقت دارید دور نکنید. کارهای علمیتون رو انجام بدید.

اگه وابستگی مالی بهش ندارید دنبال کارهایی که دوست دارید برید. اگه پشیمون هست و به شما میرسه خوب شما هم خوبیش رو جبران کنید.

در کل به خودتون ارزش بدید.

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی