2737
2739
عنوان

زن روانی در اتوبوس

| مشاهده متن کامل بحث + 2117 بازدید | 166 پست

ما والدین خوب همدیگه رو درک میکنیم 

البته کاراون خانم اشتباه بود 

ولی الان من میدونم چقد یه مادر یا پدر عصبانی میشه که دیگه اون کارو بکنه 

من خودم دخترم موهامو سفید کرده بسکه بهونه گیره 

یعنی هرجا میریم بهم میگن باید بهت مدال داد چه طاقتی 

از هر 20بار اذیت کردن بار 20ام دیگه دعواش میکنم 

بچه ها خیلی اذیت میکنن 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

منم حدود نیم ساعت پیش یه مادری دیدم با بچش اومده بچه یه کلمه ازدهنش درمیومد مادره سریع دعواش میکرد ومیگفت کثافت بیشعور هیچی نگو ساکت باش کلادفعه قبلش هم که اومده بودن همینجوری بود انگار کلا رفتارش بابچه این شکلی بود بچه هم یه دخترباهوش وبلبل زبون بود چقدر دلم سوخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیت اینه که بچه ها هیچ وقت این صحنه ها و رفتارها رو فراموش نمیکنن و تو آینده مشکلات رفتاری برای خودشون و مادر پیش میارن ... زن دایی من این شکلی بود الان برخورد بچه هاش باهاش فاجعه ست مخصوصا بعد از فوت داییم ... مشکلات رفتاری اینا کل فامیل رو درگیر کرده ، جالبه که بچه هاش تو دعواها خاطرات و چیزهایی از بچگیشون یادشونه و میگن که ادم باور نمیکنه بچه کوچیک همه رو کامل به ذهن سپرده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزدلم این دیگه از اون حرفابودااا  شرایطش هرچی ک هست اینکار مورد تائید هیچکسی نیست کسی ک مشکل ...

حق با شماست ولی من همیشه ترجیح میدم در مورد کسی قضاوت نکنم☺

حالـــــــم خوش نیست😞مثل مغروری که تو جمع زیر گریه میزنه....!!!!
2728
من بیشتر وقتا همچین صحنه هایی رو میبینم تا چند شب کابوس میبینم حالم واقعا بد میشه اخه چطور میتونن.. ...

واقعا منم اعصابم بهم ریخته من ک منتظر بچه دار شدنم میدونم این فرشته های کوچولو هدیه های خدا هستن 

چرا بعضیا قدر نمیدونن؟

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

عزیزم میدونم اون لحظه چه احساسی داشتی منم این صحنه ها خیلی ناراحتم میکنه .نمیگم کارش بد نبوده چرا خیلی هم بد بوده ولی شاید شرایط بدی داشته .هیچ مادری دوست نداره بچشو تنبیه کنه.من دیشب به قدری از رفتارای پسرم عصبی شده بودم که فقط خودمو کنترل کردم وگرنه ممکن بود تنبیهش کنم.آخرشب نشستم گریه کردم یکم آروم شدم ولی سن بدیه واقعا اذیتم میکنه 

لطفا قضاوت نکنید  بعدم راس گفته به کسی ربطی نداره ایشون چجوری با بچه هاش رفتار میکنه

رفتارهایی که توی اجتماع و خصوصا اماکن عمومی صورت میگیره به بقیه هم مربوط میشه. شما میتونین بگین کار کسی که توی جای عمومی سیگار میکشه به خودش مربوطه؟ 

کج کلاه خان یارمه
فقط تو جامعه مریض ماست که بچه ها جز دارایی پدر و مادر محسوب میشن و هر رفتاری که دلشون میخواد باهاشون ...

والا 

چون مثلا بابا ننشن عقده هاشونو سر بچه خالي كنن هيچكسم هيچي نگه 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي مارا به وجد مياوردند
2740
بعضی پدر و مادر ها  چشون واقعا !!! یا ازون طرف بوم می افتن  و  بچه رو لوس بار میارن ...

واقعا زیاده روی و افراط تو هیچ کاری درست نیس ولی من ب شخصه این مدل تنبیه رو از هر نوع تربیتی بدتر میدونم

بچه دیگه هیچی واسش نمیمونه 

من خودمو گذاشتم جای اون بچه ها ک اگه مامانم جلوی ی عده غریبه اینطوری باهام رفتار میکرد چه حسی پیدا میکردم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
والا  چون مثلا بابا ننشن عقده هاشونو سر بچه خالي كنن هيچكسم هيچي نگه

واقعا مغزم سوت میکشه بعضی از پستارو میخونم

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

الهی خدامشکلات همه رو حل کنه تاسربچه هاشون خالی نکنن😔😔😔طفلکی بچه ها

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
خب بچه ها چه گناهی دارن؟ ما اونا رو میاریم تو این دنیا  نباید تقاص همه مشکلات مارو اونا پس بدن ...

دقیقا اگه میبینه نداره بیخود میکنه بچه میاره اونم ۲ تا هر مشکل دیگه ایم‌به این بیچارها ربطی نداره 

قضاوت نکنید یعنی چی؟!!!

همین نگاه باعث میشه اینهمه بچه مورد خشونت قرار بگیرن و زیر کتک کشته بشن

اینکه مردم ما نمیخوان قضاوت کنن

این قضاوت نیست

هر جای دیگه بود میشد این مادر رو قانونی تعقیب کرد

این میزان از منفعل بودن در جامعه واقعا تاسف آور هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
فقط تو جامعه مریض ماست که بچه ها جز دارایی پدر و مادر محسوب میشن و هر رفتاری که دلشون میخواد باهاشون ...

بعصی اوقات تنبیه لازمه 

بعدشم‌ بعضیا جوری از حقوق حرف میزنن که انگار ن خودشون کتک خوردن ن به بچه هاشون کتک زدن

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
2706