2726
عنوان

زن روانی در اتوبوس

2117 بازدید | 166 پست

خخخ عنوانم مثل اسم فیلم یا رمان شد 

ولی واقعا اون خانومه روانی بود حالا بزارین بهتون بگم چرا ...

ی خانومه اومد سوار اتوبوس شد دقیقا روبروی من نشسته بود ک دو تا بچه داشت یکی ی پسر حدودا 8 ساله و ی دختر حدودا 6 ساله همه غرق در افکار خودشون بودن ک ...

نمیدونم دخترش چی گفت ک شروع کرد تپ تپ بزنه تو دهن بچه و دختره هم شروع کرد جیغ زدن و گریه کردن زنه هم گردن بچه رو از پشت گرفته بود و محکم فشار میداد ک مثلا بچش جیغ نزنه   و در همین حین هم ب پسرش میگفت نفهم بی شعور آدمت میکنم   پسره هم بنده خدا فقط ب کفشاش خیره شده بود و هیچی نمیگفت تا اینکه ی سیلی دیگه هم ب دختره زد و اینجا بود ک هم من هم بقیه مسافرای اتوبوس معترض شدن ک این چکاریه با بچه میکنی ک اونم با کمال پررویی گفت ب شماها ربطی نداره دخالت نکنین و کتف بچه هاشو گرفت و از اتوبوس پیاده شد

خیلی دلم سوخت واسه بچه هاش تو ی جای عمومی مامان بی شعورشون اینطوری برخورد میکنه من اگه جای این بچه ها باشم بزرگ شدم دیگه به این مادر نگاهم نمیکنم 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

وای منم ی هفته پیش تو تجریش همچین مادری دیدم بچش کنارش هی سرش داد میزد یکی میزد پشتش اونم مظلوم نگاه میکرد خیلی دلم سوخت😓

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بیشتر وقتا همچین صحنه هایی رو میبینم تا چند شب کابوس میبینم حالم واقعا بد میشه

اخه چطور میتونن...

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
وای منم ی هفته پیش تو تجریش همچین مادری دیدم بچش کنارش هی سرش داد میزد یکی میزد پشتش اونم مظلوم نگاه ...

وای چقدر احمقن واقعا جلوی چشم مردم اینطوری میکنن این بچه دیگه شخصیت و غرور واسش نمیمونه 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

بعضی پدر و مادر ها  چشون واقعا !!!

یا ازون طرف بوم می افتن  و  بچه رو لوس بار میارن

یا ازین طرف بوم  و  بچه رو بی عزت نفس و حقیر و تو سری خور !!‌!

بعضی ها هم ک  کلا  ب بهانه  بذار آزاد باشه    تربیت  رو بوسیدن و کنار گذاشتن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

لطفا قضاوت نکنید 

بعدم راس گفته به کسی ربطی نداره ایشون چجوری با بچه هاش رفتار میکنه

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم

کاش ی قانونی وجود داشت که زن و مرد صلاحیت روانیشون قبل از بچه دار شدن باید حتما تایید میشد اونوقت جمعیتمون ممکن بود یک سوم شه ولی قطعا جامعه سالمتر بود

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

هیچموقع تو طرز تربیت کسی دخالت نکنید شما نمیدونید اون مادر چی میکشه و زندگیشون چطوریه فقط ی چن دیقه تو اتوبوس دیدید...لازمم نیست درمورد این قضیه بیای تو نی نی سایت تاپیک بزنی سرت همیشه تو زندگی خودت باشه!

تمومِ زندگیم دخترم👪
2706