2737
2739
عنوان

شما هم این رسم مسخره رو داشتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 339 پست
من حرفم اینه چرا بزرگترا باید واسه این مسئله شخصی که فقط مربوط به زن و شوهره دخالت کنن

چون اونا از ما چهارتا پیرهن بیشتر پاره کردن

خدای نکرده اگه تو عقد تصمیم به جدایی بگیره کسی اینجوری لطمه کمتری دختر میبینه

یا هستن مردایی که چون تو عقد به همه خواسته اشون رسیدن دیگه انگیزه سر خونه خودشون رفتن ندارن و هی دبه میکنن و کش میدن که بازم برا دختر بده

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

درسته توی دین و قانون نیس ولی شما یه درصد فک کن که این ازدواج سر نگیره ... منظورم این نیس که کلا نباشه ولی خب با کامل مخالفم چون که ممکنه خودم پشیمون شم... من یکی از اشناهامون دوره نامزدی رابطه داشتن با هم ... به هر دلیلی حالا نامزدی بهم خورد و عروسی کنسل شد ... الان دختره خیلی اقسرده هس میگه حداقل اگه رابطه نداشتم و الان دختر بودم غصه ام اینقد نبود ... دوران نامزدی برای اشناییه همه چیز هم متعادلش خوبه این خوبه که توی دوره نامزدی کمی معاشقه باشه یا از علایق جنسی همدیگه اطلاع داشت ولی با بقیش مخالفم ... نظر شخصیمه ... عقیده هر کس محترمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از پسرا بیجنبه هستن .بعد از رابطه کامل نازشون زیاد میشه . این دختره که باید التماس کنه برا گرفتن عروسی و ...

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
شوهر شما اگ آدم گرم مزاجی بود فیل مادرتون هم نمیتونست جلو دارش باش تو عقد احتملا خودص سرد مزاح بود&n ...

هزاربار تا دخول رفت و من فرار کردم درصورتی ک من میخواسنم ولی مادرم تهدیدم کرده بود....

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم
2742

هیچکس هیچ جا منع نمیکنه دلیلشم دخالت و... اینا نیس

اول اینک دوران عقد برای شناخت و سبک سنگین کردنه طرفه

دوم اینک با رابطه کامل اکثر خانوما وابستگی عاطفی پیدا میکنن بعد اگ طرفشون مشکل اخلاقی داشته باشه باعث دلشکستگیشون میشه

هرکیی خودش انتخاب میکنه 

دوران نامزدی دوران اشنایی بیشتر هست اومدیم و تو این دوران به توافق نرسیدن و جداشدن تنها کسی که ضرر ...

نامزدی با عقد فرق میکنه گلم.عقد ک دیگه زمان اشنایی نیست

تاریخ شروع رژیم1402/01/25 وزن شروع80🤗۷۸.۶۵۰🤗
من حرفم اینه چرا بزرگترا باید واسه این مسئله شخصی که فقط مربوط به زن و شوهره دخالت کنن

خوب،،، اگر مشکل دار شدی،، به بزگترات،، ربط پیدا نمیکنه؟؟؟ حرف ها می‌زنید شما هندز تو ی خونه پدرین و مشکلات آتون قطعا دودش تو چشم اونها هم خواهد رفت 

2740

ما رسم نداشتیم ولی خب من خودم دوس نداشتم حتی نذاشتم شوهرم تا قبل ازعروسیمون شبا پیشم بمونه 

یکی برا اینکه به فکر گرفتن خونه و عروسی باشه یکی دیگه هم اینکه عطش عروسی  گرفتنو داشته باشه .بالاخره رابطه عقد و عروسی باید یه فرقی داشته باشه دیگه

چرا

اولا اینکه هنوز خونه پدرو مادرتی و اختیارتو اونا فعلا دارن دوما که همه زنو شوهرا مثل هم نیستن بعضی مردا یه دفه تو عقد که تامین میشن دیگه میلی به ازدواج ندارن یا دیرتر به فکرش میوفتن حالا این وسط بزنه حامله هم بشه .بعضی مرداشعور دارن عروسی میگیرن بعضیا میزنن زیرش بماند که این وسط آبروی پدرو مادرم میبرن.من خودم دیدم که میگم

چون اونا چند تا پیراهن پاره کردن ومیدونن چقدر مشکلات به وجود میاد وقتی با هم زیر یه سقف نرفتین اگه بچه تشکیل بشه مشکلای زیادی به وجود میاد چقدر بچه تو همین دوران عقد سقط میشه که خدا میدونه .رابطه کامل نباید داشت واقعا ولی از اون طرف پدر ومادرباید عروسی رو زودتر برگذار کنن .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706