2737
2734
عنوان

شما هم این رسم مسخره رو داشتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 339 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتفاقا اینکه خیلی خوبه.....یکم فکر کن اگه خدایی نکرده توی دوران عقد همو شناختین و فهمیدین به درد هم نمی خورین اگه دختر باشی و جدا بشی چقدر بهتره.....من این مورد از شرط های جدی برای ازدواجم هست 

اشتباهه منو نکن من یکسال عقد بودم مادرم نزاشت روبطه داشته باشم شوهرم دیگه براش عادی شد الان یکساله ع ...

شوهر شما اگ آدم گرم مزاجی بود فیل مادرتون هم نمیتونست جلو دارش باش تو عقد احتملا خودص سرد مزاح بود 

2738
من حرفم اینه چرا بزرگترا باید واسه این مسئله شخصی که فقط مربوط به زن و شوهره دخالت کنن

دخالت رو کاری ندارم.  خب درست نیس . اما اینکه بگن بهتره رابطه نباشه و مثلن مادر دختر بهش بگه بنظر من کار درستیه. اونقدر که ما اینروزا جدایی داریم این خودش یه مساله هس که تا طرف رو کامل نشناسی وارد رابطه نشی بهتره 

چیزی که فراوان است اینجا تنهاییِ بی دریغِ من است....
چون بزرگترا آگاه ترند از عواقب بعدش و دودش تو چشم بزرگترا هم می‌ره.

چه دودی میخواد تو چشم بره تو شناسنامه ثبت شده هیچ اتفاقی میخواد بیفته بخدا هیچی نیست فقط یک رسم قدیمیه و تعصب دارن همین

دلیلش این نیست .بگرد دنبال دلیلش

دلیلش همینه‌‌‌...چون توعقد ما پیش هم بودیم هرشب...ازبس بهم نزدیک شد  من نزاشتم...الان......

بعد از بارداری پوچ باکلی التماس به خدا و البته باور کردن اینکه معجزه میکنه امید به نی نی دارشدن کردم

این رسم نیست.بهتره که رابطه قبل ازدواج نباشه توی عقد هم رابطه میتونی داشته باشی اما نه کامل چون بهترین مشاوره ها هم میگن که رابطه باید تو زمان عروسی باشه.به نظر من که درستشم همینه 

2706