2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من خدایی تو راهنمایی و دبیرستان بهترین بود و خییییییلی هم درس میخوند و معدلش نوزه به بالا. اما آخرش پزشکی نیاورد

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟
2728

حتما مطمین باش ولی باااااااید بخونی

من امسال کنکور دارم

اگه از همون سال دوم میخوندم قطعا قبول میشدم

فقط از الان تست بزن

تا میتونی تست بزن

به کانال تل گرام gamas20 یه سر بزن عالیه

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.
2740

هر اشکالی تو درسای پایه داری الان برطرف کن عید فرصت داری فرصت خوبیه

ان شاالله تابستونم بقیه اشکالات رو برطرف کن

دیگه با یه روحیه فوق العاده برو برا دوازدهم

اولا سلام دوما به عنوان کسی که کنکوری بوده و الانم مشاور هست دارم میگم که عزیزم فکر اینا نباش شما تلاش خودتو بکن هیچ چیز نشد نداره به شرطی که تمام تمرکزتو بزاری روش و واسش تلاش کنی اینکه بخوای دائم بگی ایا میشه یا نه بهت استرس میده و استرس بلای جونه کنکوریاس این راه طولانیه، پستی و بلندی زیاد داره این تفکر باعث میشه با هر تنشی خودتو ببازی و.... .شما تلاشتو بکن اونم اصولی توکلتم به خدا باشه.ان شاالله که میشه. 

دلمو خالی کردید

اگه از الان عالی نخونی و حاشیه ها رو کنار نزاری میمونی

اما اگه از الان بخونی که عالیه دیگه هم نیاز نیست بمونی

دوست من خدایی تو راهنمایی و دبیرستان بهترین بود و خییییییلی هم درس میخوند و معدلش نوزه به بالا. اما ...

ملاک معدل نیست دوست من معدلش الان نوزدهو نیمه ولی قلم چی همرو خراب مبکنه چون روش خوندش اشتباهه فقط برا نمره خوندن بدرد عمه ادن میخوره

دلمو خالی کردید

البته مورد بین دوستام بود از سوم دبیرستان خوندن و پزشکی اوردن ولی سهمیه هم داشتن. حالا بستگی داره شاید تو کمی باهوش تر باشی و بتونی بیاری. سخته اما دست نیافتنی نیست. دوست من خیلی درس میخوند و تاپ بود ولی باهوش نبود

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟
2706