2733
2734

اول اینو بگم من 14 سالم بود ازدواج کردم برادر شوهرم اون موقع 17 سالش بود کلا من باهاش خیلی خوب بودم و جای برادرم میدیدمش چون به یه سری دلایل با خانوادم قطع رابطه بودم و هستم و خونه اینا زندگی می کردم و هیچ کس رو ندارم کلا دلم به همینا خوش بود یه خواهر شوهرم دارم که 2 سال از خودم کوچیک تره با اون خیلی خوب بود و من البته توقع ندارم و نداشتم رابطش با من مثله خواهرش باشه ولی توقع بی احترامی و بر صحبت کردن و بی اعتنایی رو هم نداشتم ما الان با پدر و مادر همسرم قهریم ولی ایشون خیلی با من بد برخورد کرد با این که تنها کسی این وسط هرچی خواستن بارش کردن و جواب نداد من بودم خیلی دلم شکست خواهرشوهرمو می گفتم خواهرشوهره اینو کجای دلم بذارم حالا به حرف شوهرم میرسم که از اول می گفت داداشم ادمی نیست الان یه اتفاقی افتاد مجبور شدم تلفن رو بردارم اون بود خیلی بد حرف زد باهام در حالی که من چند وقته بدونم اونه اصلا برنمیدارم تلفن رو خلاصه که دلم شکست واقعا با خودم می گم خواهر خودتم بود همین کارو می کردی تازی منی که از بچگی باشما بودم کارایی من واست کردم خواهرت نکرد خوبی که از حد بگذره تهش داستانه

حالا واقعا به نظرتون من پرتوقعم یا برادرشوهرم بی شخصیت

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

نوچ ما خیلی رسمی هستیم

مثلا این طوری سلام احوال پرسی میکنیم

سلام حال شما خوب هستین خانواده خوبن

تمام

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

برادر شوهرت بیشعوره 

تو هم اشنباه کردی هیچوقت نباید ب کسی زیادی خوبی کنی

هییییچکس برادر تنی ادم نمیشه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2740

مرسی که همتون فقط چواب تیتر رو دادین نخوندین چی گفتم بعد می گین چرا قطره چکونی می گی واسه این که این جا همه رو همون اول بنویسی کلا نمی خونین

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

کسی حق  بی احترامی  ب دیگران رو نداره !

این ب کنار ...

ولی کاش  رابطه تونو  با خانواده تون  آروم آروم بهتر کنید و محبت تونو  ب پای اونها بریزید ... 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
تو این زمونه برای برادر خودش برادری کنه هنر کرده!! مرا به خیر تو امیدی نیست ،شر مرسان

واسه همونم برادری نمی کنه هیچ فقط شده انیش شده اتیش بیار معرکه ولی من اصلا نمی تونم قبول کنم یه ادم اینقدر پست باشه

مرسی که همتون فقط چواب تیتر رو دادین نخوندین چی گفتم بعد می گین چرا قطره چکونی می گی واسه این که این ...

خب چی بگیم؟ اخه میگی با خانواده خودم قطع رابطه کردم،با مادرشوهر و پدر شوهرمم قهرم،حالا اینو مهم نبودن گیر دادی ب برادر شوهر؟😐

2706