2733
2739
عنوان

ایا شما از برادرشوهرتون توقع دارین مثله برادر باشن واستون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما پر توقعی میدونی چرا پر توقع شدی چون خوبی زیاد کردی و اونو مثل برادر خودت دونستی دیگه نه خوبی کن ...

دیگه غلط بکنم خوبی کنم

حتی مادر شوهرمم تو دعوا گفت من جای مادرتم بهش گفتم جای مادرم دیدم پدرمو دراوردی دیگه جای مادرم نیستی که لاقه ال توقع نداشته باشم هیچ جوابی نداشت بده

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2731
دیگه غلط بکنم خوبی کنم حتی مادر شوهرمم تو دعوا گفت من جای مادرتم بهش گفتم جای مادرم دیدم پدرمو دراو ...

از هیچ احدی توقع نداشته باش و راحت زندگی کن

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️