2733
2734
عنوان

بچه هاااا بیاید راهنمایی

64 بازدید | 9 پست

من پوستم بعد از استفاده ای صابون خیلی خشک ولی از اونورم خیلی جوش میزنم میخواستم بدونم اونایی که مثل منن چه صابونی استفاده میکنید یا چه مارک صابونی خوبه واسه صورتم پیش پیش ممنونم 

عزیزم صابون کرمی بخر چون پوستت خشکه باصابون بدتر میشه. جوشهات هم میتونه بخاطر خشکی زیاد پوست باشه

صابون کرمی نیوا خیلی خوبه. بعد از شستن صورتت هم کرم مرطوب کننده بزن عزیزم

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خواهش میکنم عزیزم من پوستم چربه ولی صابون کرمی استفاده میکنم. چون خیلی پوستم رو نرم میکنه

من اصن موندم دیگه چیکار کنم انقد جوش میزنم نمیدونم چی بزنم صورتم چنوقت دیگم میخوام صورتمو بند بندازم مطمئنم اون موقع هم جوش میزنم از الان عزا گرفتم 

عزیزم اصلا بند ننداز. بدتر میشی پوستت حساسه بخاطر همین جوش میزنی پوستت خشکه؟؟ 

خب بند نندازم این پشمای صورتمو چیکار کنم خیلی ضایس 😬اره خیلی خشکه اگه بعد از صابون کرم نزنم که اصن داغون کل صورتم پوسته پوسته

خب بند نندازم این پشمای صورتمو چیکار کنم خیلی ضایس 😬اره خیلی خشکه اگه بعد از صابون کرم نزنم که اصن ...

پس عزیز شما اصلا صابون استفاده نکن

پن مخصوص پوست خشک بگیر. داروخونه ها دارن. یه کرم مرطوب کننده مخصوص پوست خشک هم بگیر بعد از حمام یا شستن صورت حتما استفاده کن

برای موی صورتت هم برو ارایشگاه برات وکس بذاره. از بند خیلی بهتره. اومدی خونه هم کمپرس یخ بذار روی صورتت که جوش نزنی

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
2740