2737
2734

سلام.من 10روزه که از پریودیم پاک شدم.الان رفتم دستشویی اما دیدم لباس زیرم خونیه.بنظر شما این خون چیه؟و باید چیکار کنم واسه نمازم؟

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

اگر شرایط و صفات حیض رو داره باید حیض حساب کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی سرچ کنم تو نت؟

هنوز نمیدونم شرایط حیض رو داره یا نه!!!،؟؟مامانم میگه باید تا فردا صبر کنی و ببینی ادامه دار میشه یا نه.

در کلاس زندگی درسها گونه گونه است/درس دست یافتن به آب و نان/درس زیستن کنار این و آن/درس مهر،درس قهر،درس آشنا شدن،درس با سرشک غم ز هم جدا شدن/در کنار این معلمها و درسها/در کنار نمره های بیست و نمره های صفر/یک معلم بزرگ نیز،در کلاس هست و در کلاس نیست/نام اوست"مرگ"و آنچه او درس میدهد"زندگیست"فریدون مشیری

بعد از ده روز حیض میشه دیگه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
چی سرچ کنم تو نت؟ هنوز نمیدونم شرایط حیض رو داره یا نه!!!،؟؟مامانم میگه باید تا فردا صبر کنی و ببین ...

چه میزان خون دیدید؟رنگش؟با سوزش و فشار بوده یا نه؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

ببین عزیزم تا الان حیضه چون 10 روز گذشته اگه ادامه داشت و بیشتر از3 روز شد همون حیضه اگه ن ک میشه استحاضه

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2738
چه میزان خون دیدید؟رنگش؟با سوزش و فشار بوده یا نه؟

اندازه دو تا سکه خون قرمز.سوزش و فشارم نداشتم.اصلا دل درد ندارم

اندازه دو تا سکه خون قرمز.سوزش و فشارم نداشتم.اصلا دل درد ندارم

با توجه به اینکه ده روز از پاکیتون میگذره و میزانش هم زیاد بوده نمیشه سریع حکم داد که استجاضه است یا حیض.تا چند ساعت دیگه صبر کنید،اگر رنگ قرمز و یا مایل به سیاه داشت و تازگی داشت معمولا صفات خون حیضه.اما اگر سرد و مانده است معمولا صفات استحاضه است.

اما حتما باید شرایط حیض باشه،یعنی سه روز خونریزی پی در پی باشه حتما.

بهترین کار اینه که فعلا جمع بین حیض و استحاضه کنید.یعنی برای نمازتون طبق وظیفه مستحاضه عمل کنید،ببینید قلیله،متوسطه یا کثیره است و طبق اون عمل کنید.ولی کارهای دیگه ای که بر حائض حرامه انجام ندید تا تکلیفتون معلوم بشه.که قطع میشه یا استمرار داره.

ممنون بانوی بی نشان.

فقط نفهمیدم چطوری تشخیص بدم سرد و مونده ست یا گرم؟

اوکی متوجه شدم پس باید الان برم غسل استحاضه کنم.

ممنون بانوی بی نشان. فقط نفهمیدم چطوری تشخیص بدم سرد و مونده ست یا گرم؟ اوکی متوجه شدم پس باید الا ...

خواهش میکنم.اگر دقت کرده باشید خون دوران پریود حالت گرم و تازگی داره اما استحاضه معمولا قهوه ای رنگ و حالت ماندگس و کدری داره.

ببینید اگر اسنحاضه متوسطه و کثیره است غسل دارید.

تشخیصش هم به این صورته که یک پنبه رو، نه دستمال کاغذی،وارد کنید ببینید چقدر خون میبینید.اگر روی پنبه رو گرفته قلیله،اگر وارد پنبه شده متوسطه و اگر رد شد از پنبه کثیره است.

بعد از اینکه غسل کردید،سریع پد و لباس رو عوض کنید و بلافاصله وضو بگیرید و نمازتون رو بخونید.

احکام تشخیص استجاضه رو میدونم.ممنون.فقط یه چیزی الانکه حساب کردم دیدم اشتباه میکنم یه هفته ست که پاک شدم.البته ناگفته نماند 2روز بعد پاک شدن بعد رابطه مجبور شدم جهت احتیاط قرص اورژانسی بخورم.ممکنه بخاطر اون باشه این لکه ها؟الانکه که فهمیدم تقریبا یه هفته از پریودیم میگذره تکلیفه چیه؟