2737
2734

حتی از الانم نفرستی مسئله ای نیس

پیش دبستان معمولا زود تعطیل میکنن 

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

پسر منو تا چهارشنبه گفتن بیاد.مگه خودشون نگفتن تا کی باید بره؟

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسر منو تا چهارشنبه گفتن بیاد.مگه خودشون نگفتن تا کی باید بره؟

نه چیز خاصی نگفتن 

ولی من هفته ی بعد یکشنبه بستری میشم برا سزارین

اگه بخوامم نمیتونم بفرستمش از اینورم کل هفته ی پیش رو مریض بود نرفت مدرسه فقط این هفته رو میره باز هفته ی بعدم تعطیل😁

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
دخمل من نمی ره چون مریضه خود مدرسه هم گفته تا چارشنبه بر ن مدرسع

پس خوبه پسر منم از یکشنبه نمیره چن روز اینور اونور فقط

نه چیز خاصی نگفتن  ولی من هفته ی بعد یکشنبه بستری میشم برا سزارین اگه بخوامم نمیتونم بفرستمش ...

آخی عزیرم ایشالا به سلامتی زایمان کنی.اگه سزارینی کاش بتونی چند روز تاریخ زایمانتو عوض کنی که اوایل فروردین بچه به دنیا بیاد.اینجوری به خاطر ۴ روز بچت نیمه دومی میشه بعدها خیلی گناه داره

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)
2740
آخی عزیرم ایشالا به سلامتی زایمان کنی.اگه سزارینی کاش بتونی چند روز تاریخ زایمانتو عوض کنی که اوایل ...

سلامت باشی

راستش میترسم بیافته تعطیلات دکتر پیدا نشه برا همه چیمون بمونیم

نمیدونم چرا بچه ی نیمه دومی دوست دارم یکم بزرگ شه بر مدرسه 😃

البته نظر دکترمم اینه که به ۱ فروردین نمیمونم درد دارم همش 

دختر منم کلاس اوله فردا رو که بره چهارشنبه جشن سبزه دارن احتمال خیلی زیاد دیگه کسی از شنبه نمیره . البته خود مدرسه از این مدلا هست که میگه ما تا ۲۸ اسفند هستیم ولی کدوم نسل دانش اموزا تا اخرین روز سال رفته مدرسه که این دهه نودیای اتیش پاره برن ؟؟؟؟

با خیال راحت از شنبه رسما به زندگی چهار نفره تون برسید و ازش لذت ببرید . انشاالله به سلامتی فارغ بشید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
دختر منم کلاس اوله فردا رو که بره چهارشنبه جشن سبزه دارن احتمال خیلی زیاد دیگه کسی از شنبه نمیره . ا ...

😄ممنونم درسته این هفته بر تا اخر دیگه بسه