2737
2734

سلام

الان تقریبا دو روزی میشه ک ترشحات زیادی دارم .ترشحاتم سفید آبکیه . سرما هم ک خوردم سرفه کردنی قشنگ میاد؟؟؟

کسی اطلاعی داره ؟؟؟ خدایی نکرده کیسه آبه یا ترشحاته؟؟؟

مثلا ببخشین زور زدنی هم میاد تقریبا

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما برو دكتر  احتمالا

فردا دیگ میرم حتما حتمااا😭

اگ کیسه آب باشه چی میشه؟؟؟ نینیم ک تکون خوردنش خیلی خوبه. قشنگ تکون نیخوره

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
اگه با سرفه میاد خیلی احتمالش زیاده کیسه اب باشه عزیزم سریع برو بیمارستان تا حجم ابو ببینن

فردا میرم دکتر خودم😭

2740
فردا میرم دکتر خودم😭

فردا برو احتمال ميدم 

چرا ميترسي نترس عزيزدلم 

اينطور چيزارو نبايد اسون ازش بگذري

خداياا مواظب ني ني توي دلم باش يكي يه دونه مامان معجزه خدا  ان شاءالله كه خدا براي كسايي كه منتظرن انتظارشون سبز بشه
فردا دیگ میرم حتما حتمااا😭 اگ کیسه آب باشه چی میشه؟؟؟ نینیم ک تکون خوردنش خیلی خوبه. قشنگ تکون نیخ ...

کیسه اب باشه فقط باید این یه ماه رو استراحت کنی و رابطه نداشته باشی و مایعات زیاد بخوری.

زندگی با یاد خدا زیباست💖
بوش چطوریه؟رقیق؟

بوی خاصی نداره

رقیق آبکی هستش .ینی آبکیه سفید هم هس

فردا برو احتمال ميدم  چرا ميترسي نترس عزيزدلم  اينطور چيزارو نبايد اسون ازش بگذري

اره حتما میرم

دعام کنین توروخدا. من نینیمو آسون ب دست نیاوردم ک آسونم چیزیش بشه

😭😭😭

2706