2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام شما چیکار کردید؟ من بچم به محافظ عادت کرده نمیدونم چطور از عادت بگیرمش و سینم رو بگیره

سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم محافظ سینه چه مارکی بگیرم و چه سایزی، سینم اصلا نوک نداره

سلام عزیزم ببخشید یه سوال دارم محافظ سینه چه مارکی بگیرم و چه سایزی، سینم اصلا نوک نداره

اگه اشتباه نکنم مال من مدلا 

یه سایز لارژ داشت همونو گرفتم با همون شیر میدم

Silenc says a lot more than you think 🤍
2740
اگه اشتباه نکنم مال من مدلا  یه سایز لارژ داشت همونو گرفتم با همون شیر میدم

ممنونم عزیزم، شما که لارج اندازتون هست، عذر میخوام سینتون نوک داشت، چون من سینم نوک نداره گفتن اسمال، مدیوم بگیر خواستم ببینم واقعا باید همون رو بگیرم یا لارج

ممنونم عزیزم، شما که لارج اندازتون هست، عذر میخوام سینتون نوک داشت، چون من سینم نوک نداره گفتن اسمال ...

مال منم نوکش خیلییی کوچیکه منم همینطوری لارج گرفتم اصلا نمیدونم سایز درست رو گرفتم یا نه 

سینم بزرگه اما نوکش خیلی کوچیکه البته الان حس میکنم کمی تغییر سایز داده با وجود اینکه هنوز با شیلد شیر میدم

مال منم نوکش خیلییی کوچیکه منم همینطوری لارج گرفتم اصلا نمیدونم سایز درست رو گرفتم یا نه  سینم ...

ممنونم عزیزم از راهنمایی هاتون، خیلی لطف کردید، فقط یه سوال دیگه شیلد رو چطور میگذارید که نمی افته با چسب کاغذی نگهش میدارید یا با دست، یا خودش محکم می ایسته

ممنونم عزیزم از راهنمایی هاتون، خیلی لطف کردید، فقط یه سوال دیگه شیلد رو چطور میگذارید که نمی افته ب ...

با اب بشورش بعد نوکش رو تا نصفش برعکس کن و بذارش رو نوک سینت خودش سینه رو میکشه داخل و وایمیسته 

اولش کمی سخته بعد عادت میکنی و نوک سینه هم با شیر دادن به مرور نرم تر میشه 

با اب بشورش بعد نوکش رو تا نصفش برعکس کن و بذارش رو نوک سینت خودش سینه رو میکشه داخل و وایمیسته  ...

ممنونم عزیزم از راهنماییتون خیلی خیلی لطف کردید، انشاالله سالم و سلامت باشید