2737
2734
عنوان

پر بازدید بشه لطفا

175 بازدید | 2 پست

سلام عزیزان هرکسی کار دستی چیزی تو خونه داره که منبع درامدش هست دوس داره بازار یابی بشه برا کاراش* به غیر کارهای خوراکی*

نمونه کارش رو با توضیح و قیمت تموم شده کاراش  با مشخصات خودش و استانش به این شماره  بفرسته واتساپ 

۰۹۱۷۵۲۰۸۳۰۴

از وقتی فهمیدم رفتنی ام ...همه چیز تغییر کرد ...از ته دل میخندم ....با تمام وجود گریه میکنم...با هر دم و بازدم واقعا نفس می کشم...هر صبح که بیدار میشوم حس میکنم زنده شدم...از کسی چیزی به دل نمیگیرم...از کسی توقعی ندارم... هنوز غنچه ی نازم رو با شیره ی جانم سیراب میکنم...هر بار سر تا پای نهال زندگیم رو برانداز میکنم...هر روز طلوع رومی بینم و غروب رو رصد میکنم... کوه  دشت  سنگ  صدای گنجشکها ...من هنوز نفس می کشم ...

بچه ها خواهشا کسی رو میشناسین یا دوست مجازی دارین این تاپیکو بش معرفی کنین 

هدفم کاملا خیره خدا شاهده

‌من ارشد ادبیات فارسی دبیر ادبیات و خانم هستم

ممنونم   

از وقتی فهمیدم رفتنی ام ...همه چیز تغییر کرد ...از ته دل میخندم ....با تمام وجود گریه میکنم...با هر دم و بازدم واقعا نفس می کشم...هر صبح که بیدار میشوم حس میکنم زنده شدم...از کسی چیزی به دل نمیگیرم...از کسی توقعی ندارم... هنوز غنچه ی نازم رو با شیره ی جانم سیراب میکنم...هر بار سر تا پای نهال زندگیم رو برانداز میکنم...هر روز طلوع رومی بینم و غروب رو رصد میکنم... کوه  دشت  سنگ  صدای گنجشکها ...من هنوز نفس می کشم ...

یه اقایی بود پر بازدید میکرد لطف میکنین تگ کنین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘