2737
2734

سلام دوستان

من الان نزدیک ۵ ماهمه و میخوام برای عید یکم مدل موهامو عوض کنم دنبال یه آرایشگاه مطمئنم که برم رنگ مو بدون امونیاک برام بزنه

شماها جایی رو سراغ دارید؟ 

خیلی از آرایشگاها میگن رنگای ما بدون آمونیاکه ولی بیشترشون دروغ میگن

عزیز راحت ترین و مطمئن ترین کار اینه خودت رنگ درست و حسابی و بدون آمونیاک بخر ببر بده برات بذارن. اینجوری خیالت راحته

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن عزیزم چهار ماه صبر‌کن خدایی نکرده چیزی نشه الانم مردم فقط دنبال پول هستن ب دروغ میگن برای ما بدو ...

آره ولی اگه جای مطمئن پیدا کنم میرم اگه نه فقط کوتاه میکنم موهامو

2728

خودت رنگ رو بخر و بده ارایشگر

هم مطمئنی که بدون امونیاک هست و دروغ نگفته و هم فقط دستمزد میدی ارایشگر و ارزونتره واست

رنگ گیاهی فیتو رو میتونی تو نت گوگل کنی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
عزیز راحت ترین و مطمئن ترین کار اینه خودت رنگ درست و حسابی و بدون آمونیاک بخر ببر بده برات بذارن. ای ...

اره اینم فکر بدی نیست

ینی برم پیش آرایشگر بپرسم چه رنگایی بگیرم؟

2740
هر ارایشگاهی بگی بدون امونیاک میخوان برات میخرن یا میگن برو بخر

یه آرایشگاهی بود که قبل بارداریم رفته بودم و میگفت رنگامون بدون آمونیاکه همش 

بعد الان زنگ زدم گفتم ببین من باردارم اگه واقعا بدون آمونیاک میزنید بیام

گفت نه بدون آمونیاک نیست😂😂😂

روژه همون سالن الهه زارعه؟ تو فرشته؟ آره میشناسم اونجارو قبلا رفتم شما خودتون برا رنگ تو بارداری رف ...

اره عزیزم فرشته، اقا بزرگی. من برای بارداری نرفتم. ولی چند هفته پیش بودم یه خانوم باردار اونجا بود.

مايلم اعضا و بافت هاي بدنم را در زمان مرگم اهدا كنم، باشد كه ادامه ي زندگي اجزاي وجودم، نجات بخش زندگي ديگري باشد 🙏🏻😌

بهتره که رنگ رو خودت بخری . 

رنگ موی بلونیا ایتالیاییه و کاملا گیاهی و بدون آمونیاکه . من الان تو ماه پنج هستم و تا الان دوبار استفاده کردم از این رنگ مو. وقتی رو سرت بزاری متوجه میشی چقدر بی خطر انگار کرم مالیدی به موهات . حتی یک ذره هم بو نداره

شوینده رطوبت رسان اینتنسیو برای بانوانی که خشکی در ناحیه ژنیتال خود دارند تولید شده است (خشکی‌هایی به علت مصرف دارو – تغییرات هورمونی مانند یائسگی و…). این محصول غنی از اسیدهای چرب و عصاره آلوورا می‌باشد تا نهایت آبرسانی را به ناحیه ژنیتال داشته باشد. PH کمی قلیایی و عصاره بورداک این پاک کننده را برای استفاده‌ی روزانه مناسب کرده است. نتایج فوری ۲۶% رطوبت رسانی بیشتر پس از استفاده ۹۰% از زنانی که این محصول را استفاده کردند از رطوبت رسانی آن احساس رضایت کردند و ۸۱% اظهار داشتند که ناراحتی ناشی از خشکی و کشیدگی در پوست را برطرف کرده است. فاقد صابون، پارابن و فنوکسی اتانول روش مصرف: این محصول مانند صابون مایع برای پوست و مخاط خارجی قابل استفاده است. پس از مصرف به خوبی شسته شود. مصرف روزانه بلا مانع است. این محصول به زنانی که از خشکی ناحیه ژنیتال شکایت دارند پیشنهاد می‌شود

لینک خرید محصول

http://www.arsesbeauty.com/Product/2468/شوینده_رطوبت_رسان_اینتنسیو_سفورل