2733
2734
عنوان

بنظرتون واقعا دوسم داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 81 پست
[QUOTE=84112909]😯😯😯😯😯😯😯بگو به چش برادری دیگه هاااااااا؟!😂😂😂😂 شوخی کردم نگی یوقتا 😐😐 ... ...

لابلای زیداش داره واسه ماه آینده آماده میکنه تو رو دیگع

خخخخ

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسي ي پسريم تو اينستا استورياي منو مثل همين ك گفتي ريپلاي ميزنه اسمش سعيد نكنه همونه🤣🤣🤣🤣

اسم منم سعید 😐😐

2731
داره تفریح میکنه..شغلش چیه

دقيقا. واسه بعضيا اين تفريحه. من خودم چندسال از زيباترين سال هاي زندگيم هدر رفت تا بفهمم. قشنگ نخ ميداد جلوي بقيه بهم شبا زنگ ميزد و قطع مي كرد تا صدام رو ميشنيد اخرم هيچي. كلي ادم رو اينجوري باهاشون رفتار مي كنن و لذت ميبرن از اينكه كسي رو درگير كردن.

بهش نمیخوره حرفه ای باشه

دوتا پست غمگین بزار ن عاشقانه ها اما غمگین.اگه دوستت داشته باشه میاد دایرکت. مثلآ از تنهای و اینا و خستگی

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
دقيقا. واسه بعضيا اين تفريحه. من خودم چندسال از زيباترين سال هاي زندگيم هدر رفت تا بفهمم. قشنگ نخ مي ...

بعضی از پسرا اعتیاد مخ زنی دارن فقط مخ زنی

دقيقا. واسه بعضيا اين تفريحه. من خودم چندسال از زيباترين سال هاي زندگيم هدر رفت تا بفهمم. قشنگ نخ مي ...

نه این اصلا جنبه مزاحمت نداره بیشتر حس میکنم خجالتیه

2706