2733
2734
عنوان

بنظرتون واقعا دوسم داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب نظر میرسه از اون دست ادمایی هستی که خودشون گول میزنن دوس داری خیالبافی های خودت درست باشه.ولی اشتب ...

نه قبول دارم من که اصلا مطمئن نیستم فقط خواستم بدونم حسم درسته یا نه و حس کردم بچه ها برداشت درستی از حرفام نکردن خواستم بگم اینجوری نیست شخصیتش وگرنه من که وقتی طرف بهم هیچی نگفته مطمئن نیستم از چیزی

نه این اصلا جنبه مزاحمت نداره بیشتر حس میکنم خجالتیه

اونم مزاحم نبود من فكر مي كردم لابد خجالت ميكشه كه تا صدام رو چند بار ميشنوه قطع مي كنه لابد فقط خواسته صدام رو بشنوه. اتفاقا شگرد اكثرشون يكيه، وگرن مردا خجالتي هم باشن بالاخره ميگن.

يه مورد ديگه هم، همين چند وقت قبل همكلاسيه دوره ارشدم بهم ابراز علاقه كرد و هي ميگفت خجالت ميكشيدم بهت بگم اما كل دوره نگفتنش از زماني كه مي خواست بگه چند روز بود اما اخرم گفت!بخوان پسرا راحت ميگن. اخرشم چهل دقيقه نگذشته گفت بيا خونمون منم گفتم نميتونم. ديگه جوابمم نداد. به همين سادگي حالا اولش كلي قربون صدقه رفته بود.😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2738
چقد عوضی😐😐😐😐😐😐

هنوزم عصبانيم، باورم نميشه ادمي اينحوري باشه. كلي قربون صدقم رفت اولش! بعد ما با هم يجوري همكار هم بوديم.

اينم خيلي تلاش زيادي داره و كارش خوبه همش بايد ببينم و تحمل كنم كه ازش تعريف مي كنن. اما نميدونن چه ادميه.

اونم مزاحم نبود من فكر مي كردم لابد خجالت ميكشه كه تا صدام رو چند بار ميشنوه قطع مي كنه لابد فقط خوا ...

من با یکی اونقدر رو دربایستی داشتم

هزار تا کار کردم پا نداد

آخرش بعد 4 سال تو چشاش نگاه کردم گفتم دوستت دارم

گفت چرا زودتر نگفتی 

بعد کلی زذیم سرد کله هم ک چرا تو زودتر نفهمیدی و این حرفا

آخرش باید با زبون بهت بگه

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم
2706