2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697449 بازدید | 41856 پست
ماه پیشونی چقد سخته تو خیلی بدنت ضعیفه فکر کنم که انقدر اذیت میشی😔من برات دعا میکنم بیوفتی روی دورِ ...

مرسی عزیزم البته این مال چند سال پیشه الان مشکل اصلیم معده است و سندروم روده تحریک پذیر که دارم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
اره رفتم گفت عفونت شدید دارع گشوم و گلوم چرک خشک کن قوی داده دعا کنید معدم درد نگیره با این قرصا بتو ...

ان شاءالله که مشکلی پیش نیاد

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سویق یه کم طعم نسکافه میده و مزشم بدنیس پودرسنجدشیرینه از دوتا بخروقاطی کن تخم شنبلیله هم بخرآسیاب ک ...

مرسی عزیزم الان پودر سنجد میخورم شیرینه سویق نگرفتم هنوز ،تخم شنبلیله که بو میده خوشم نمیاد😅

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
مرسی عزیزم الان پودر سنجد میخورم شیرینه سویق نگرفتم هنوز ،تخم شنبلیله که بو میده خوشم نمیاد😅

والا من تخم شنبلیله گرفتم پودرکردم دیدم پیییییففففف چه بو بدی داره همونجوری مونده میگن برا رشد مو خوبه دوست دارم بریزم تو شامپوم موهامم که دورسفیدزدم راحت ماساژش میدم رو کله ام  حیفیم میادبریزمش دور ولی سویق وسنجد رو با شیر یا ماست میخورم روزی دونوبت بعضی روزاهم یه بار عرق هفت گیاه هم گرفتم کاملا طبیعیه خیلی آدمو گشنه میکنه یه ذره میریزی تو یه لیوان آب میخوری تاشب هی دوس داری همه اش دهنت بجنبه انقداشتهازاست

خدایا شکرررررررت
2728
والا من تخم شنبلیله گرفتم پودرکردم دیدم پیییییففففف چه بو بدی داره همونجوری مونده میگن برا رشد مو خو ...

شنبلیله رو به اندازه ای ک نیاز داری روش ابجوش بریز هشت ساعت بمونه بعد صافش کن ژلش رو بزن ب موهات تا دوساعت ، اره برا مو خیلی خوبه

خدایا عاشقتم که پشتمی❤
2738

منم خیلی لاغر بودم هر جا میرفتم میگفتن چقد لاغری.قبلا 42 کیلو بودم با قد 163.دیگه اعتماد بنفسم خیلی پایین اومده بود تا اینکه طبق پیشنهاد یکی از دوستان رفتم دکتر تغذیه خداروشکر الان شدم 52 کیلو.همه میگن خیلی خوب شدی چیکار کردی😂😂

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯

منم قدم ۱۶۰ وزن حدودا ۵۴

؟دوست دارم حداقل دوسه کیلو اضافه کنم ولی تا یکم با قرص  اشتهام بیشتر میشه سریع شکم درمیارم...الان اصلا شکم ندارم ولی بخوام  یه ذره چاق شم همش میره به شکم

2706