2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697332 بازدید | 41856 پست
باشگاه میرم ویتامین ای روزی یه دونه میخورم کپیول فرشته و عرق کاسنیم میخورم فوق العاده اشتهام زیاد شد ...

والا از بس گفتن این ویتامین میتامینا رو سرخود نخوردی من فقط همون مخمر میخورم مولتی ویتامین میخوردم که اونم روده هام اذیت میشد دیگه نخوردم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من دیشب شام خونه نبودم ساندویچ منو گذاشته بودن تو یخچال کل امروز رو به امید اینکه اون ساندویچ رو عصر بخورم گذروندم یعنی همش قیافه ساندویچ جلو چشمم بود صبر نداشتم بیام خونه اومدم دیدم خوردنش بخدا باورتون نمیشه گریه ام گرفته بود منم لج کردم هیچی نخوردم اومدم تو اتاقم!

بچه ها من دیشب شام خونه نبودم ساندویچ منو گذاشته بودن تو یخچال کل امروز رو به امید اینکه اون ساندویچ ...

اخی عزیزم 😘 منم یه بستنی قایم کرده بودم تو یخچال برا خودم برا بچه هامم جدا دم دستشون گذاشته بودم ظهر خوابیدم همش تو دلم میگفتم بلند شدم بستنی میخورم 😅 پاشدم هرچی گشتم نبود دخترم گف مامان ما خوردیمش ... خیلی ضدحال بدی بود کلی غصه خوردم 😩😩😩

من ماهی ام اما به سرم شور نهنگ است  این برکه بیحوصله اندازه من نیست....
2728
اخی عزیزم 😘 منم یه بستنی قایم کرده بودم تو یخچال برا خودم برا بچه هامم جدا دم دستشون گذاشته بودم ظه ...

حالا همشم قیافش جلو چشمته وقتی میبینی نیست اونم تو اوج خستگی دوست داری سرتو بزنی به دیوار!

حالا همشم قیافش جلو چشمته وقتی میبینی نیست اونم تو اوج خستگی دوست داری سرتو بزنی به دیوار!

😂😂 فکر نکنم هیچوقت شکل اون بستنی از یادم بره  چقد ذوق داشتم

من ماهی ام اما به سرم شور نهنگ است  این برکه بیحوصله اندازه من نیست....
بچه ها من دیشب شام خونه نبودم ساندویچ منو گذاشته بودن تو یخچال کل امروز رو به امید اینکه اون ساندویچ ...

وااای هم خندم گرفت هم یاد این خاطرات خودم افتادم ناراحت شدم.تجربه دارم.

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞

سلام بچه ها منم در تلاشم برای چاقی 

بنظرم سیب زمینی ابپز و تخم مرغ خیلی موثره اگ هرروز باشه سه سیب زمینی یه تخم مغ البته به اضافه چیزای دیگ ... ولی خب من چندهفتس دیگ نمیخورم زده شدم ، اجیل و جایگزین کردم

2738

سلام منم میخوام چاق بشم😍قبلا باکالری شماری تونستم 

چون بجه شیر دادم رفت الان دوباره شروع کردم فعلا۱کیلوبالارفتم

وزن۴۸قد۱۶۰

تیکر بارداری نیست.هدفمه ک انشالله بهش برسم وزن شروع ۴۸هدف ۶۵.من میتونممممممم
وااای هم خندم گرفت هم یاد این خاطرات خودم افتادم ناراحت شدم.تجربه دارم.

یگانه الان خودمم خنده ام گرفته ولی خب خییییلی ضد حال خوردم   قیافم تماشایی بود

سلام بچه ها منم در تلاشم برای چاقی  بنظرم سیب زمینی ابپز و تخم مرغ خیلی موثره اگ هرروز باشه سه ...

اجیل عالیه مخصوصا بعد از شام بخور صورتو پر میکنه 

سلام منم میخوام چاق بشم😍قبلا باکالری شماری تونستم  چون بجه شیر دادم رفت الان دوباره شروع کردم ...

سلام عزیزم خوش اومدی لینک خلاصه تاپیک رو میذارم اونو هم مطالعه کن

خلاصه تاپیک

سلام عزیزم خوش اومدی لینک خلاصه تاپیک رو میذارم اونو هم مطالعه کن خلاصه تاپیک

مرسی خانومی

کالری شمار خییلی خوبه 

من راضیم ازش😅

@مه گل اومدی اینجا؟منم رونیکا تاپیک بامداد یادته؟افزایش وزن؟

2706