2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697325 بازدید | 41856 پست
پودر جوانه گندم عالی مخصوصا خودت درست کرده باشی

اره فقط نمیدونم تاچه حد جوانه بزنه خوبه یکی عکس فرستاده بود جوانه هاش بلندوسبز شده بود مامانم گفت اون دیگه واسه سمنو خوبه براهمین نذاشتم به اون بلندی بشه زود خشکوندم اسیاب کردم عطاری هم گف سبز شه خاصیت نداره اما همص فکرمیکنم خیلی زود برمیدارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره فقط نمیدونم تاچه حد جوانه بزنه خوبه یکی عکس فرستاده بود جوانه هاش بلندوسبز شده بود مامانم گفت او ...

من زیاد اطلاع ندارم چطور درست میکنن

فکر کنم نباید سبز بشه تا ریشه زد بردار آسیاب کن

خدایاشکرت که همیشه حواست بهم هست❤❤❤
2728
2738

سلام سلام

من با صدسال قدمت اینجارو تازه پیدا کردم

خانومای خوشتیپ بهم کمک کنین، جوابمو ندین ۲۰۰ بار این پیامو میذارم ها

من میخوام ۵تا ۸ کیلو چاق بشم و الان ۵۲ام 

بعد به شدت بی اشتهام، دارم با مانکن کالری شماری میکنم حدود یک هفته است 

قرصی ک واسه اشتها میخورم سیپرو هست ک میگن ضرر داره

رد جینسینگ هم میخورم ولی اصلااااا اندازه سیپرو ب من اشتها نمیده

اگر سیپرو رو نخورم روزی ۵۰۰ کالری هم نمیخورم اینقدر بی اشتهام ، ی قرص یا شربتی اگر میشهههههههههه به من معرفی کنین ک اندازه سیپرو ضرر نداشته باشه ولی همونقدر اشتها بده مث خرس 

دعاتون میکنم 🤕🤕🤕🤕🤕🤕🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
سلام عزیزم واتساپ گروه داریم درخاست بدین عضوتون کنم  متاسفانه لینک نمیتونم بزارم 😊 هرجو ...

چطور میشه درخواست داد؟ منم میخوام عضو بشم

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
سلام سلام من با صدسال قدمت اینجارو تازه پیدا کردم خانومای خوشتیپ بهم کمک کنین، جوابمو ندین ۲۰۰ بار ...

مولتی ویتامین بخور

عرق یونجه

قرص مخمر آبجو

فقط شاید اینا یه یک فته ای طول بکشه تا اثر کنن

بعدم اینکه با جمع پیش بری و سعی کنی کم کم غذاتو زیاد کنی اشتهات درست میشه

بیا تاپیک بیتا و راهکار هایی برای چاق شدن

اونجا باهم داریم کالری شماری میکنیم چالش هم از دیروز شروع شده تا ۲۲ شهریور

سلام سلام من با صدسال قدمت اینجارو تازه پیدا کردم خانومای خوشتیپ بهم کمک کنین، جوابمو ندین ۲۰۰ بار ...

سلام عزیزم اول اینکه مهم سلامتی تون هست بعد اینکه ۵کیلو که چیزی نیست با کالری شماری زیاد کردن وعده غذایی راحت میتونین ۵اضافه کنید 

به هیچ وجه سیپرو نخور خیلی آسیب میزنه به بدنت 

یکم رو اشتهات کار کن یواش یواش کالریتوببر بالا 

میتونی از ویتامین های بی ضرر کمک بگیری مثل زینک یا مولتی ویتامین 

خدایاشکرت که همیشه حواست بهم هست❤❤❤
2706