2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697331 بازدید | 41856 پست
مایعات م زیاد بخور میوه آب میوه سالاد سبزی که خشکی بدنت رفع بشه خشکی عامل لاغری

باور کن یه وعده کم بخورم همش استرس میگیرم ک وای الا لاغر میشم .فک کن افراد چاق چطور بیشتر بخورن استرس میگیرن ک الا چاق میشن برا من بدبخت برعکسه کم بخورم ناراحت میشم خودم 

آرزوست برام ماهی ی کیلو چاق شم برا ۲۰کیلو دو سال طول میکشه .من آخه یه غمو غصه داشته باشم تو دو روز د ...

ببین من خیلی ادم عصبی و زود رنجم انقد ک رژیمم‌برام‌مهم بود هیجا نمیرفتم باکسی زیاد معاشرت نداشتم تا کسی روم اثر متفی نذاره 

توام کنترل کن خودتو حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باور کن یه وعده کم بخورم همش استرس میگیرم ک وای الا لاغر میشم .فک کن افراد چاق چطور بیشتر بخورن استر ...

کالری شماری کن حتما  شاید فکر میکنی خیلی میخوری دز صورتی کم میخوری من خودم میان وعده میخوردم بعد وعده ها اصلی اشتها نداشتم کمتر از همیشه میخوردم بعد آخر سر میدیدم وزنم تغییر نکرده خب معلوم چون فقط فکر میکردم دارم میخورم کالری شماری کن حتما حتما کنار غذات ماست پرچرب بخور 

آجیلم خیلی خوبه گم حجم مر کالری 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
سلام بیتا جان بی زحمت دوباره برامون چالش بزار من ک درست حسابی وزن نگرفتم ماه قبل سه کیلو اضافه کردم ...

سلام عزیزم قرار شد همه بیان اعلام وزن کنن هر کی بیشتر اضافه کرده بود اون سرگروه بشه و چالشو ادامه بده که نازنین و حنا هنوز اعلام نکردن فعلا من و بانو یک کیلو اضافه کردیم حالا اگه کسی قبول نکنه چشم از دوشنبه باز خودم میذارم

2738

[QUOTE=212708531]بچه ها من‌تعریف پودر جینسینگ رو خیلی شنیدم نظرتون چیه؟[/QUOT

من خوردم هر چند اشتهام باز نمیشد وقتی مصرف میکردم همش کبدم درد میکرد ولی دیگه با خودته بنظرم همشون ضرر دارن چون خودم خیلیاشونو مصرف کردم همش الکی میگن گیاهیه عوارض نداره ولی بعد یه مدت همه شو نشون میده تجربه شو داشتم که میگم

سلام عزیزم‌من از ۴۶ و۷۰۰ شدم ۴۷ و ۲۰۰ بعد این همه مدت😑

خب کالری کم زدی دیگه باید نزدیک ۳۰۰۰ بزنی

قد=۱۷۳ وزن قبلی=۵۹،۵۸ وزن الان=۷۰ که توی تقریبا دوماه و خورده ای به هدفم رسیدم🤩 عضو تاپیک ماه پیشونی🥰
2706