2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697333 بازدید | 41856 پست
واااا راست میگی 

🔴 چه کسانی نباید واکسن آنفلوآنزا بزنند؟

🔹افراد دارای حساسیت شدید به تخم مرغ ( بروز کهیر شدید، تغییرات قلبی عروقی و افت فشارخون، دیسترس تنفسی، بروز علائم گوارشی و به طور کلی ایجاد واکنش‌های نیازمند به دریافت اپینفرین یا مداخالت اورژانسی طبی به عنوان واکنش‌های آلرژیک شدید یا حساسیت شدید تعریف می‌شوند) این افراد باید با نظر پزشک اقدام به دریافت واکسن کنند و پس از دریافت واکسن به مدت نیم ساعت تحت نظر پزشک در یک مرکز مجهز قرار داشته باشند.
🔹افرادی که سابقه آلرژی خفیف به تخم مرغ دارند یعنی فقط خارش و کهیر خفیف دارند می توانند واکسن آنفلوانزا دریافت کنند؛ اما توصیه می‌شود بیماران بعد از دریافت واکسن به مدت حداقل 15 دقیقه در حالت نشسته یا خوابیده به پشت تحت نظر قرار گیرند.
🔹افراد دارای سابقه بیماری گیلن‌باره در طی 6 هفته پس از دریافت واکسن آنفلوانزای قبلی.
🔹افراد دارای بیماری حاد متوسط یا شدید با یا بدون تب./ایسنا

@Bishouri

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میخوام چاق شم اما نمیدونم چه طور تعدا صفحه های تاپیکم خیلی زیاد شده  نمیدونم از کجا شروع ک ...

صفحه ۱۰۰۰ لینک خلاصه تاپیک هست اونو بخون 

بعدش اگر سوالی داشتید در خدمتم 

بخوای میتونی چاق شی 

قد و وزنت؟

آخ اره خیلی بده نمیدونم علتش چیه شما دکتر رفتی آیا

من دکتر رفتم گفت راهی نداری جز اینکه نخوری!!! گفت شاید بعدها باز دوباره تونستی بخوری ولی فعلا نخور و الان دو ساله نخوردم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2738
من میخوام چاق شم اما نمیدونم چه طور تعدا صفحه های تاپیکم خیلی زیاد شده  نمیدونم از کجا شروع ک ...

سلام عزیزم خوش اومدی صفحه 1000 لینک خلاصه تاپیک هست برای شروع اونو بخون

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2706