2733
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 698051 بازدید | 41856 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچها این حرکت اسکات پرشی هستش.توی خونه انجام بدید.میپرید پاهارو به حالت جمع فرود میای.یکبار هم میپرید پاها به حالت باز.برای فرم گیری باسن.خود اسکات هم که برید بدون پرش.این حرکات بسیار کمک میکنه بهتون.موفق باشید تپلوهای عزیز😍

✨در انتظار معجزه✨
2738
نه من قرص ویتامینه مخمر آبجو روزی یدونه.همین مارک تاپ لُوِر.از داروخانه خریدم

من یه مشکلی که با این داشتم وقتی میخوردم ببخشید رنگ ادرار زرد میشد واسه همین دیگه نخوردم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
مرسی گلم...همین خوردنه سخته اصلا بزور خیلی هنر کنم به۱۰۰۰کالری برسه که بعضی روزا۶۰۰تا بیشتر نمیخورم

قرص مخمر بخور یا شربت اشتها اور انار باریج هر دو کاملا بی ضرر هستن

اقا من وزن کردم 60شدم  بچها من تا قرص ویتامین ای میخورم وزنم میره بالا به نظرتون پفه نخورم لاغر ...

خیلی خوبه بهار نمیدونم پفه یا نه باید یه مدت قطع کنی ببینی کم میشی یا نه

جدا؟ اما من روشو خوندم نوشته بود روزی یه عدد 

نه من خودم داخل بروشورش رو خوندم نوشته بود تا روزی ۶تا میشه خورد.الان رفتم واست عکس بگیرم دیدم جعبش رو انداختم دور.حتی برای زنای باردار بعد از مشورت با پزشکشون میتونن بخورن 

✨در انتظار معجزه✨
من یه مشکلی که با این داشتم وقتی میخوردم ببخشید رنگ ادرار زرد میشد واسه همین دیگه نخوردم

ببین تو مواد غذایی مختلف هم که میخوری روی ادرار و ... تاثیر داره شل و سفت میشه😅😅😅

من به رنگ ادرارم توجه نکردم خخخ ولی فکر نمیکنم اونقدر مهم باشه خیلی حساسی

✨در انتظار معجزه✨
2706