2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 698891 بازدید | 41856 پست
یادتونه گفتم میخوام قرص هیمالیابخرم منتظرم همسایمون بخره ببینم جواب میده یان،دوبسته خریده بودبعدازتم ...

اول سلامتی ، بعد تناسب اندام.

چاقی ک ادم عصبی بشه مشکل روده و کلیه و معده پیدا کنه چه فایده داره تازه برگشتم داره !

من یدونه جوانه گندم دارم لب نزدم بهش .چاقی فقط طبیعی باشه.

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول سلامتی ، بعد تناسب اندام. چاقی ک ادم عصبی بشه مشکل روده و کلیه و معده پیدا کنه چه فایده داره تا ...

آفرین،منم همینومیگم بخداوزنی ک طبیعی اضافه بشه حتی ی کیلوبرگشت نداره من خیلی وقته حتی کالری پایمم نمیزنم ولی وزنم برنگشته ثابت موندم چون طبیعی وزنم اضافه شده بدون هیچ قرصودارویی

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
هرغذایی ک نبودجستجوبزن پیدامیشه

اهان مرسی.ولی من دیگه انقد از لاغری خسته شدم دلم میخاد یه دارو بخورم صب بیدار شم ببینم تپل شدم دیگه چار تا استخون نیستممممم😂😭یه روز اشتهام خوبه یه روز بدددد😵😵😵😵برا همین انگیزمو برای کالری شماری از دست میدم🙁

اهان مرسی.ولی من دیگه انقد از لاغری خسته شدم دلم میخاد یه دارو بخورم صب بیدار شم ببینم تپل شدم دیگه ...

بچه هامیگن مخمرضرری نداره خیلیامیگن مصرف کردیم چاق شدیم بستگی ب بدن داره،حالاخواستی ی دوره امتحان کن شایدجواب داد

2740
اهان مرسی.ولی من دیگه انقد از لاغری خسته شدم دلم میخاد یه دارو بخورم صب بیدار شم ببینم تپل شدم دیگه ...

ولی اگه مصرف کردی کنارش کالری شماری کن اینجوری خیلی بهتره

همون دارو هم ک بخوای بخوری فقط اشتهااتو زیاد میکنه و چون محرک اشتها هستن باعث میشه ک زیاد گرسنه بشی و زیاد بخوری و چاق بشی یعنی در دو حالت تلاش و انگیزه حرف اول رو میزنه حتی اگر قرص و پودر مصرف کنی 

وقتی تنبلی کنی غذا نخوری خب چاق نمیشی 

وگرنه کورتونم به تنهایی چاق کننده نیست 

من انقدر امپول کورتون زدم داروهای کورتون دار خوردم ولی اثر نداشت ! ک همه میگن کورتون چاق کنندس 

بخاطر بیماری ک داشتم مجبور به استفادع بودم

چههه میکنهههه این بازیکنننن

قربونت بدجور افتادم رو دور غذا و پرخوری

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
2706