2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 697045 بازدید | 41856 پست
سلام خانما من همچنان دارم پرخوری میکنم با وجود دو بچه اونم ی کلاس اولی وقت نمیکنم زیاد بیام پیشتون.ف ...

سلام عزیزم 

خیلی خوبه همینطوری پیش برو 

خدا قوت 

اول جاهایی رو ک استعدادشو داری چاق میشه بقیه جاها به نسبت کم تر چاق میشه ولی پایین تنتم پر میشه نگران نباش

سلام خانما من همچنان دارم پرخوری میکنم با وجود دو بچه اونم ی کلاس اولی وقت نمیکنم زیاد بیام پیشتون.ف ...

ی ماه هر روز  بدون استثنا سیب زمینی آب پز بخور اگه با.سنت پر نشد هر چی میخوای به من بگو

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها چطورین چ خبرا.متاسفانه برام مشکلی پیش اومد نه تنها چاق نشدم لاغرترم شدم.دارو چاقی هم خریدم ک استفاده کنم باز عقلم میگه نهههههههه

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2728
سلام امروز یه برنامه ی درست نصب کنم ببینم جریان چیه.دیروز مهمون داشتیم وقتی مهمون میاد همه برنامه ها ...

خخخخخ،برعکس من عاشق مهمونم ولی ن مهمونی میریم ن کسی میادخونمون

وزن شروع 55وزن فعلی 62وزن هدف 70قد169
سلام امروز یه برنامه ی درست نصب کنم ببینم جریان چیه.دیروز مهمون داشتیم وقتی مهمون میاد همه برنامه ها ...

من برنامه مانکن دارم خیلی هم دقیقه

اره عزیزم من شدم 58  ولی دو دوره قرص چاقی فرشته خوردم،

عزیزم بااین قرص چقدوزن اضافه کردی؟من شنیدم خیلی خطرناکه،واست هیچ عوارضی نداشت؟

2738

صبحونه

نان لواش :182 کالری

پنیر تبریزی یک قوطی کبریت :77.1کالری

میان وعده

سیبزمینی سرخ شده خانگی :283.5کالری

نوشابه :120کالری

سس هزار جزیره دوقاشق :144

💙کالری جدب شده :807 کالری💙

Eil1381 _تبریزقیزیم😊🍓به حکمت خدا دلبسپار تو مورو میبینی خدا پیچش مورو🤗میخوای تغییر کنی یک سال کتاب خوانی جز روتینت باشه اون وقت حسرت روزای بدون مطالعه رو میخوری  مهم ترین درسی از زندگی گرفتم هیچی چیزی مهم تر از سلامت روان برای انسان نیست ، بحرانی ترین مسایل و مشکلات که پیش اومد یادت نره چند دیقه ای به تنفس دم و بازدم عمیق بپردازیم که خدایی نکرده دچار نشخوار فکری و افسردگی و به طبع اون پایین اومدن کیفیت زندگی دچار نشیم😍🍉بیاین بخندیم 😊جو سایت از غم و ناراحتی افسردگی خیانت به سمت شادی و خوشحالی و سرزندگی و تعهد سوق بدیم👌😊دارای حس ششم قوی🤪دوست دارم به درجه ای برسم خدا دوسم داشته باشه....خدایا از خودخواهی من حقیر بکاه به خداخواهیم بیفزا😔❤عالم محضر خدااست👌
برابچه ۱۲ساله هم میشه استفاده کرد.یااینکه ضررداره

من میخاستم از داروخونه مخمر آبجو بگیرم دکتره گف برا اشتها زیاد تاثیر نداره بیشتر تقویتیه مث زینک پلاس  منم نگرفتم  

مانکن بود دیگه همین که نوشت ۷ هزار کالری خوردی😂باز نصبش کردم از اول ناخوش بود دیروز😶

خیلی عجیبه کاش چیزایی ک زده بودی روازش اسکرین شات میگرفتی میزاشتی ببینم من ک اولابشقاب ونصب کردم احساس میکردم خیلی زیادمیزنه بعدش بامانکن مقایسش کردم دیدم مانکن خیلی بهتره دیگه بشقاب روحذف کردم

سلام بچه ها چطورین چ خبرا.متاسفانه برام مشکلی پیش اومد نه تنها چاق نشدم لاغرترم شدم.دارو چاقی هم خری ...

سلام،میشه بگی چ دارویی خریدی؟قبلش درموردش خوب تحقیق کن ک ضرری نداشته باشه

یادتونه گفتم میخوام قرص هیمالیابخرم منتظرم همسایمون بخره ببینم جواب میده یان،دوبسته خریده بودبعدازتموم شدن بسته اول پنج کیلواضافه کرده بودبسته ی دومشم تموم کرده بودولی ی کیلوم اضافه نکرده بودبااین وجودبایدپنج کیلودیگه اضافه میشد،ولی پشیمون شدم بخرم چون الان وزنم خوبه اشتهامم خوبه چ نیازی هست آدم سلامتیه خودشوب خطربندازه بخدا،من خودم چون قبلن تجربه داشتم ووزنم برگشته ب اونایی ک میخوان بخورن توصیه میکنم حتی شده ی شربتم واسه اشتهاک دکترامیدن نخورین نمونش همین راسیپ ک دکترتغذیه دادبهم بدجورآدموعصبی میکنه چون مدام خوابت میادمن اینقدعصبی شده بودم ک شوهرم پرتش کرداصلانم اجازه نمیده هیچ قرصوشربتی بخورم.

2706