2737
2739
گلم میخوای اینطوری به اون حسن نیتو صادق بودنتو ثابت کنی ولی تو از دل اون خبر نداری که شاید ذهنیتش عو ...

اون که حتما میگم اما همین جزییاتش برام سوال بود اگه بپرسه نمیدونم چی بگم

عزیزم من فعلا کسی تو.زندگیم نیست ولی خیلی بخاطر گذشته تحت فشارم،میترسم از اینده که چی باید بگم 

من خودم شرایط شما رو دارم 

من خودمم در این مورد سردرگمم ولی وقتی شما پرسیدین من به عنوان کسی که بیرون ماجراست احساس کردم اینجوری بهتره 

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اگه تو‌گذشته ی رابطه اشتباه داشتی حتی جسمی؟

یه سری چیزا رو باید گفت. مثلا چنین رابطه ای برای خیلیا مهمه. اگر طرف مقابلتون این چیزا براش اهمیت داشته و خودش اهل این چیزا نبوده، نگفتنتون باعث میشه همیشه عذاب وجدان فریب دادن یه آدم سالم رو داشته باشید. گفتنش هم احتمالا باعث میشه اون فرد از ازدواج منصرف بشه. کلا خیلی از چیزا رو باید با توجه به شرایط و اعتقادات و روحیات طرف مقابل گفت یا نگفت.

من یک جمله به همسرم گفتم: من سالم زندگی کردم، پیش خودم و خدا و وجدانم شرمنده نیستم.

دیگه هیچی نپرسیده تا الان

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2728

ولی خیلیا بودن که درمورد گذشتشون صادق بودن با طرفشون و طرف کاملا قبول کرده و حتی یه بارم به روش نیورده بسنگی داره به طرف 

وقتی تو کامنت ها با کلمات و ادبیات چاله میدانی بقیه رو مورد عنایت قرار میدین و آخر حرفاتون این استیکر رو‌میزارین‌😊 با خودم میگم :اوه شت ..آخه لعنتی چطور میتونی تو اوج درگیری انقدر خونسردی خودتو حفظ کنی آخه 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️😑
کرم زده نمیخوام...

ببینید بستگی به نگاهتون داره.

یه دختر قبل از ازدواجش ممکنه با خیلیا صحبت کرده کرده باشه یا آشنایی یا خواستگار. یکی میاد میگه این‌گناهه یکی هم میگه تا وقتی صحبتی نشه ازدواجی صورت نمیگیره. شما باید بدونی کرم از نظرتون چیه؟ ممکنه حضور شما تو یه سایت زنونه با مشکلات و مسائل بارداری و ... هم مصداق همینه!

خیلی از خانوما همچین مردی نمیخوان.

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

هیچی ببینم گلم قبل اون تو زندگی خودتو داشتی حالا اشتباهاتیم شاید انجام دادی ولی خب حالا پشیمونین پس لزومی نداره چیزی که از خدا خواستین ببخشتتون بیاین به بندش  بگین تا هر روز سر کوفت بزنه

حتی اگه تو‌گذشته ی رابطه اشتباه داشتی حتی جسمی؟

شوهر من موقع نامزدی گفت من قبلا دوستی و اینا داشتم توهم حتما داشتی با این قیافه و سرزبون

گفتم اره،گفت مهم از این به بعده

بعد من دیگه حرفی نزدم راجب گذشته،اون ولی همه چی تعریف کرد،به منم گفتم هیچوقت برام از قبل تعریف نکن نمیخوام بدونم،خداروشکر 

خدایا شکرت هزاربار
2738

جزئیات نگو،مثلا بگو من اون قضیه رو فراموش کردم نمیخوام راجبش حرف بزنم که شکافته بشه و برام تداعی شه

حرف زدن راجبشم نه به تو کمک میکنه نه به من

خدایا شکرت هزاربار
ببینید بستگی به نگاهتون داره. یه دختر قبل از ازدواجش ممکنه با خیلیا صحبت کرده کرده باشه یا آشنایی ی ...

خیر ...منظورم دوستی هاس...

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.
خیر ...منظورم دوستی هاس...

خیلی از دوستی ها هم با نیت شناخت و ازدواج بوده. شما ببین زندگی طرف مقابل سالم بوده یا نه؟ حد و حدود رو میشناسه یا نه؟ 

2706