2737
2739
خیلی از دوستی ها هم با نیت شناخت و ازدواج بوده. شما ببین زندگی طرف مقابل سالم بوده یا نه؟ حد و حدود ...

دوستی باشه و حد نگه داشته شده باشه؟؟؟ من همجنس خودم را میشناسم

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستی باشه و حد نگه داشته شده باشه؟؟؟ من همجنس خودم را میشناسم

منظورم دوستی که با عشق و عاشقی شروع بشه و بعدش هرچه پیش اید خوش آید که حالا یا ازدواج کنن یا نه نیست، دوستی که مثل یه آشنایی قبل از خواستگاری باشه. یه مدت با هم با حدود مشخص در ارتباطن ببینن میتونن به ادامه زندگی با هم فکر کنن یا نه؟ شناخت

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
منظورم دوستی که با عشق و عاشقی شروع بشه و بعدش هرچه پیش اید خوش آید که حالا یا ازدواج کنن یا نه نیست ...

خیر منظور من مورد اول...مورد دوم ک به طور کلی فرق داره

آدمک آخردنیاست بخند...آدمک عشق همین جاست بخند...دسته خطی که توراعاشق کرد...شوخی کاغذی مابودبخند...آدمک خرنشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...به خدامثل توتنهاست بخند.
2728
حتی اگه تو‌گذشته ی رابطه اشتباه داشتی حتی جسمی؟

حتی این مورد مگه اینکه اتفاقی افتاده باشه ک دوشیزه نباشی

توبه کن خدا گناهتو میبخشه خدادوست نداره بنده ش گناهشو پیش دیگری جار بزنه

خدا ستارالعیوبه