2733
2739
عنوان

چهتونه ؟!! چههههههتوووونههههه😐😐😐😐😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 49 پست
پس دادی😂😂😂😂😂😂👆 سریع با آب سرد بشور 😂😂😂

🤦‍♀️مال الان نیس هفته پیش منم شستم با ماشین ولی لک مونده😩🤦‍♀️😂چیکار کنم 

اومدم بپشمش زرت دیدم لکه رو

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
میدونی تو ماشین شسته بودم  بعد همینجور گذاشتم تو کمد حالا مونده باز با سرد بشورم میره؟  ...

اره با تاید وآب سرد بشور میره خیلی بشورش تا پاک بشه.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🤦‍♀️مال الان نیس هفته پیش منم شستم با ماشین ولی لک مونده😩🤦‍♀️😂چیکار کنم  اومدم بپشمش زرت د ...

😂😂😂😛

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
صابون و آب سرد

تازه نیست با آب شستم نرفته باز باید بشورم میره؟ 

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2731
اره با تاید وآب سرد بشور میره خیلی بشورش تا پاک بشه.

🤦‍♀️🤦‍♀️😩

منم از طبقه دهم ی برجی دارم پست میذارم ب درخواست مومو قراره خودمو پرت کنم پایین😢

ادرس بده بیام عکس بگیرم بعد تاپیک بزنم خودکشی جیارش + عکس ، بعد ده صفحه کو کو کنن و من هی بگم نتم ضعیفه و بچم رفته تو قابلمه و صاعقه زد رو گوشیم و اخرشم گزارش بزنن قطع بشم😐😄

یعنی چی شوهرش روحواله میکرد؟!😐😐😯😯😯😯

دیشب یه کاربری تاپیک زده بود شما با همسرتون هفته ایی چندبار...... دارید 

استارتر تاپیک همه رو نفرین کرد که بهش گفته بودند به تو چه

یکی از کاربرا اومد گفت می خوای همسرم حواله کنم و بقال سر کوچه

خلاصه یه حموم زنونه بین استارتر و اون کاربر پیش اومد دیگه هر دو از پس زبون هم برمیومدند

هر دو قطع شدند

ماهم فقط تخمه میشکوندیم تا ببینم کی از نفس می افتند جرات داشتی پست بزاری :))

2738
تازه نیست با آب شستم نرفته باز باید بشورم میره؟ 

خیسش کن صابون غلیظ بمال روش نیم ساعت بمونه بعد بساب میره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
وای چه بساطی بود 😂😂😂😂 ولم نمیکرد طرف میگفت این بقال و شوهرشو حواله من کرده

وای راست میگیها.....آخرش چی شد

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

منم درحال رویت ماه ازیه کشورخارجه ای  

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2706