2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میشه یه کم عف رو معنی کنی..متوجه نشدم  😕

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
میشه یه کم عف رو معنی کنی..متوجه نشدم  😕

ضعف

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

از ما ک  قطعا کمکی  بر نمیاد

ولی دکتر و  روان شناس و ...  می تونن کمک تون کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740
شوهر منم ضعیفه  و زود ارضا میشه

ب مرور خوب میشه.. اسپری میگن خوب نیس ولی بنظرم بد نیس.موز و پیاز و گرمیجات خیلی کمک میکنن خیلییی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس پسرت رو چطوری آوردی گلم

چ ربطی داشت 😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا الان همه مردا ضعیف شدن.شوهر من که الان خر و پفش هواست.عین خیالش نیست که در قبال من وظایفی دا ...

خخخ

اصلا دیگه من و همسرم س ک س نداریم

اونم منی کع اینقد گرمم

ولی دیگه بیخیالش شدم

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
ب مرور خوب میشه.. اسپری میگن خوب نیس ولی بنظرم بد نیس.موز و پیاز و گرمیجات خیلی کمک میکنن خیلییی

اسمری تو عقد بودیم استفاده میکرد منم بی حس میشدم و اصلاخوب نبود دیگه هیجی یه مدتم ترامادول میخورد و نرگزاشتم بخوره...گرمیجاتم میخوره همینجوریه 

همش من میرم طرفش به خاطر این مسیله همش دارم گریه میکنم الانم اشکم در اومده

عزیزم گرمی بهش بده(موز و کنجد و عسل با یه کم شیر میکس کن بده بهش عالیه پودر نارگیلم بزن)..هفته ای دوبار نرماله.. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40