2733
2739
از اینکه بیدارش کنم عصبانی نمیشه

خب خودت بهتر میدونی😘

همون کاریو بکن که فکر میکنی درسته..

مطمئنم اگه سعی کنی شوهرت ب مرور بهتر میشه.. شاید رو پسرتون حساسه پس حواستو جمع تر کن 😘😘😘

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
خب خودت بهتر میدونی😘 همون کاریو بکن که فکر میکنی درسته.. مطمئنم اگه سعی کنی شوهرت ب مرور بهتر میش ...

آره خیلی حساسه از وقتی پسرم به دنیا اومده از من دور شده بارها هم شده گفته من پسرم رو بیشتر دوست دارم 

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره خیلی حساسه از وقتی پسرم به دنیا اومده از من دور شده بارها هم شده گفته من پسرم رو بیشتر دوست دارم ...

حساسش نکن اصلا.. هر وقت میگه پسرمو بیشتر دوست دارم.. بگو واقعا خوشبحال پسرمون ک بابای ب این خوبی داره.. 

هیچوقت نگو چرا 😠 چون مردا بدتر میکنن..اگه ببینن حساسی 😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
حساسش نکن اصلا.. هر وقت میگه پسرمو بیشتر دوست دارم.. بگو واقعا خوشبحال پسرمون ک بابای ب این خوبی دار ...

من بهش میگم ولی من تو رو بیشتر دوست دارم 

2728
نمیتونی سردی بهش بدی؟ سویا بشدت سردی میاره

بلاخره وظیفه زن اینه که عمل زنا شویی را به جا بیاره ولی از معامله کردن بدم می یاد بهش گفتم که تو داری به من ناخواسته احساس روسپی شدن را می دی

استارتر اگه تونستی فایلهای صوتی دکتر فرهنگ زندگی موفق رو دان کن و گوش بده 😙

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بهش میگم ولی من تو رو بیشتر دوست دارم 

کار خوبی میکنی 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استارتر اگه تونستی فایلهای صوتی دکتر فرهنگ زندگی موفق رو دان کن و گوش بده 😙

باشه بهت درخواست دوستی دادم قبول کن کارت دارم

2738
بعدش عذاب وجدان نمیگیری؟ منم یه مدت درگیر بودم،آدم میترسه حرف بزنه همه بریزن رو سرش

عذاب وجدان که دارن ولی دیگه چاره ای تیست.اگر نکنم ذهنم به هم میریزه و عصبی میشم

و خدایی که در این نزدیکیسیت