2733
2739
عنوان

به علاقم احترام نمیذارن😞

175 بازدید | 13 پست

من فارغ التحصیلِ رشته حقوقم

مدرک کارشناسی دارم و آزمون شرکت کردم ولی متاسفانه هیچوقت شانس باهام یار نبود کهذقبول بشم.

متاهلم و دو ساله که ازدواج کردم. خداروشکر ازدواج موفقی داشتم.

پدر و مادرم خیلی خوبن، ماهن، یدونن

واقعا از خوبی تک هستن توی فامیل.

اما تنها بدی که وجود داره اینه کهدپدرم بلند پروازه کمی. البته حقم داره. خرجِ درس و دانشگاه من و خواهرم کرده و هممون دانشگاه آزادی بودیم. 

پدرم دلش میخواد وکیل بشم. چیزی که من واقعا علاقه ای بهش ندارم

البته نه اینکه از کار بدم بیاد. از اینکه درگیرِ دغدغه های دیگران بشم و زندگیمو بذارم روی زندگی کسی دیگه واقعا متنفرم.

من از همون اول هم تو کارِ مد و لباس و آرایش و اینا بودم. همش خیاطی رو دوست داشتم. واقعا عاشق خیاطی بودم. امسال با تصمیم جدی و حمایت های زیاد و تشویقایِ همسرم رفتم خیاطی و ۶ماهه که میرم و واقعا یه پا خیاط شدم. همیشه شوهرم ذوق نشون میده و قربون صدقم میره اما خانوادم خیلی کم. بعضی وقتا یهو مامانم میگه: من که دوست ندارم بری خیاطی. یا بابام هر بار میگه بشین بخون آزمونا رو بده.

بخدا من پشیمونم که چرا اننننقدر خوندم و زحمت کشیدم برای مدرکم. اما خستم و نا امیدم از کار

برای همین رفتم دنبال علاقم.

خداروشکر اعتماد به نفسمم بالاست و کسی نمیتونه دلسردم کنه اما من واقعا خیاطی رو دوست دارم.

خیلی دلم میخواست درددل کنم و اینجا رو مناسب دیدم.

حالام که پیشرفت کردم تو کارَم، داغونم از اینکه امیدهای پدرم رو ناامید کردم😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا منم همين بودم رشته مهندسي خوندم الكي ولي علاقه داشتم به ارايشگاه سالن زدن وافعا هر كي ديديم تو كار خياطي و ارايشگاه دارمدش خيلي بالاست كار خوبي كردي دنبالشو بگير اونا هم يه مدت ميگن وقتي ببينن پول خوب در مياري بيخيال ميشنحالا وكيل شي بعد بيكار يا حقوق پايين چه به درد ميخورهر

hair coloris ~ hair keratin 
من فقط دلم برای پولایی که خرج دانشگاه کردم شبایی که تا صبح درس خوندم میسوزه

من دانشگاه دولتی بودم اما خب منم میگم حیف اونهمه زحمت.منم ب هنر علاقه دارم .اما چ میشه کرد منکه نه حوصله کار کردن دارم و نه حتی دوستی دارم تو این شهر غریب ک اقلا یه کلاسی برم.همش خونم.

2738

عزیزم قبول شدن که شانسی نیست. اگه واقعا بخوای قبول شی مخصوصا سراسری باید خوب بخونی! 

بعدم اینکه عزیزم هرچند پدر و مادر خیلی زحمت مارو کشیدن ولی در نهایت باید خودمون تصمیم بگیریم. بر فرض شما و خوندی و دولتی هم قبول شدی، مگه تضمینی وجود داره که وارد بازار کار بشی و وکیل بشی؟! مخصوصا اینکه اصلا علاقه ای نداری! مدرک رو هم بگیری میشینی خونه. هم خودت اذیت میشی هم پول بیت المال هدر رفته. 

شما کار خودت رو بکن. همون خیاطی رو ادامه بده و سعی کن حرفه ای بشی و ازش درآمد زایی کنی. الان این جور تخصص ها و هنر ها بیشتر خریدار دارن. برای یه خانم هم خوبه. هر جا هم باشی و هر زمانی میتونی برای خودت کار کنی. 

من دانشگاه دولتی بودم اما خب منم میگم حیف اونهمه زحمت.منم ب هنر علاقه دارم .اما چ میشه کرد منکه نه ح ...

اشتباه نکن

خواهرای منم دور هستن ازمون

یه خواهرام بندرعباسه، مخ ریاضی بود ولی الان تو مهد کار میکنه

رفت دنبال هنر.شیرینی پزی و اشپزی 

کلی هم رفیق برل خودش پیدا کرد

این کلاسارو که بری رفیق هم پیدا میکنی

وای منم جای پدرت بودم همین انتظارو داشتم خب حقوق نمیخوندی

به اصرار خودِ پدرم خقوق خوندم

من ادبیات دانشگاه کاشان قبول شده بودم

پدرم رشتمو دوست نداشت

گفت روت میشه به کسی بگی ادبیات میخونی؟؟

براهمین رفتم بدون کنکور دانشگاه ازاد حقوق خوندم

اشتباه نکن خواهرای منم دور هستن ازمون یه خواهرام بندرعباسه، مخ ریاضی بود ولی الان تو مهد کار میکنه ...

نمیدونم.مثلا صاحبخونمون دوتا دختر همسن خودم داره اما الان یساله حتی باهاشون سلامـ علیک نکردم.یمدت رفتم باشگاه اما دوستی پیدا نکردم فقط تو باشگاه سلامـ  میکردیم و خداحافظی.خیلی تنهام 

نمیدونم.مثلا صاحبخونمون دوتا دختر همسن خودم داره اما الان یساله حتی باهاشون سلامـ علیک نکردم.یمدت رف ...

از سال جدید شروع کن روابط اجتماعیتو گسترده کن. چندتا جا ثبت نام کن و خودت پیش قدم شو برای دوستی

اینجوری تنها بمونی خیلی بده

یا حداقل با دخترای صاحب خونتون