2733
2739

بچه ها اعتقاد دارین به این جمله......

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اره من بابام تعریف میکرکه موقع سربازیش وقتی تموم میشه میخوادبرگرده یه شب برف میادو اینا و یه اقایی میبرش خونش اونشبو خیلی تحویلش میگیره و بعد ۱۵سال بابام وقتی داره توجاده میره یه اقایی میبینه که بنزین میخواد میره بنزین میکشه از ماشینشو اینا و ناهار مهمونش میکنه و میفهمه این اقا همون اقای ۱۵سال میشه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
اره من بابام تعریف میکرکه موقع سربازیش وقتی تموم میشه میخوادبرگرده یه شب برف میادو اینا و یه اقایی م ...

وای چه جالب خدایا😍😍😍

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
نه اخه چرا اینایی که اینقدر بد میکنن هیچیشون نمیشه

باید صبر داشت دنیا دار مکافاته انسان صبر نداره 

عجوله....