2737
2734
عنوان

به کمکتون احتیاج دارم😊

51 بازدید | 2 پست

بچه ها ویتامین b5 و ویتامین e حتما باید زیر نظر پزشک خورد؟

اگع نع طرز استفادش چجوریع

من دخترم...خالقم بع نامم سوره نازل کرد...در تقویم روزی را بع نامم ثبت کردند...با تمام مردانگی هایت هیچگاه نمیتوانی بفهمی...صورتی برایم یک دنیاست... نمی دانی عشق به لاک قرمز را...گریع کردن بدون خجالت را... درکش در توانت نیست :) منم لیلای عشق و زلیخای انتظار...من دخترم چک نویس هیچ احساسی نمیشوم...دخترم و دخترانع میخندم پس مرا کع خندان میبینی...برچسب هرزگی بر پیشانیم نزن...دخترم و دخترانع ناز میکنم ، دخترانع حسادت میکنم...آری من همان دختریم کع نگاهم بر باد میدهد غرور مردانع ات را... 😏 
ویتامین های گروه ب محلول در آب هستند . یعنی اگه اضافه مصرف بشه از طریق ادرار دفع میشه .  اما و ...

خیلی ممنونم عزیزم 😘😍💙

یعنی میگی ویتامین e باید زیر نظر دکتر باشع ولی b موردی ندارع درستع؟

من دخترم...خالقم بع نامم سوره نازل کرد...در تقویم روزی را بع نامم ثبت کردند...با تمام مردانگی هایت هیچگاه نمیتوانی بفهمی...صورتی برایم یک دنیاست... نمی دانی عشق به لاک قرمز را...گریع کردن بدون خجالت را... درکش در توانت نیست :) منم لیلای عشق و زلیخای انتظار...من دخترم چک نویس هیچ احساسی نمیشوم...دخترم و دخترانع میخندم پس مرا کع خندان میبینی...برچسب هرزگی بر پیشانیم نزن...دخترم و دخترانع ناز میکنم ، دخترانع حسادت میکنم...آری من همان دختریم کع نگاهم بر باد میدهد غرور مردانع ات را... 😏 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.