2737
2734
واقعا فک کن با چادر  به عنوان دمپایی هم نمیشه

اوه چادرم داری؟

فک کنم خودشم کادو گرفته نخاسته داده ب تو😹

ولش کن برو بده به یه مستحق 

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
نه عزیزم اتفاقا با همن 😊😊😊

اخه الان دمپایی معمولی ۲۰ تومنه 😢

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ چه قیمت مناسب. برا کادو عالیه

اخه کادو بدی که بعد طرف مثل استارتر ندونه باهاش چکار کنه چه فایده داره ؟ 😜

همون پولسو آدم بده بهتره

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
اخه کادو بدی که بعد طرف مثل استارتر ندونه باهاش چکار کنه چه فایده داره ؟ 😜 همون پولسو آدم بده بهتر ...

وااااای 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خب نکتش اینه نفر بعدی هم کادو میده . 😂😂😂😂😂

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2742
اخه شوهرش با شوهرم همکار وگرنه میدادم کمیته امداد

این روزا اونقد پایگاه تو شهر هست بده به اونا خودتو راحت کن 

kمن چیزی که نخام بپوشم و نو باشن و قابل استفاده میره رو مخم زووووود باید رد کنم بره جلو چشمم نباسن خخخخخ

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
اخه کادو بدی که بعد طرف مثل استارتر ندونه باهاش چکار کنه چه فایده داره ؟ 😜 همون پولسو آدم بده بهتر ...

گل گفتی

الان من نمیدونم واقعا چیکارش کنممممم

واقعا نیازی به کادو نبود

هیچ توقعی هم ازشون نداشتم

الان بیشتر فکرم درگیر

بایدم زنگ بزنم کلی تشکر کنممممم

2740
گل گفتی الان من نمیدونم واقعا چیکارش کنممممم واقعا نیازی به کادو نبود هیچ توقعی هم ازشون نداشتم ...

احتیاج نیست تشکر کنی ازشون همکاره گلم😍

💕مامایی شغلم نیست عشقمه😍☝
گل گفتی الان من نمیدونم واقعا چیکارش کنممممم واقعا نیازی به کادو نبود هیچ توقعی هم ازشون نداشتم ...

استارتر فک کن همون دوستتم تو نی نی سایت باشه و تاپیکتو ببینه خخخخخ

خدایی زشته آدم باید یه چیزی بده ظرف استفاده کنه ازش .همین ۲۰ تومن رو یه کتاب قصه بخری بدی بدی بچه مر ...

😂😂😂😂😂😂شوخی کردم بابا من خودم اصلا اهل کادو خریدن نیستم هر مناسبتی باشه فقط پول میدم

💕مامایی شغلم نیست عشقمه😍☝
2706