2737
2734

کاش مردم یاد بگیرن بنجولایی که رو دستشون مونده به دیگران کادو ندن

من که بهم برمیخوره میندازم سطل اشغال

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب زعفرون نمیدادی که الان دلت یه چیز گرون بخواد لطف میکنید خواهشن توقع نداشته باشید

من که چیزی نخواستم نمیدانم برام مهم نبود

ولی خب میدونه که بسنم نمیاد که

حداقل قرمز

عمم پاش ۳۷ هست خوار شوهرم ندارم بدم زن داداشمممممممم:-):-):-):-)

خودت خاهرشوهری😱😱😱

این برازنده ی خودته انگار واس تو ساختنش😀 خوب نگا کن😃😃

شوخی کردم 😁😅شیطون گولم زد ببخشید

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔
حداقل قیمت هردو باهم زیر۵۰ نیس .بعضیا جک تعریف میکنن ۲۵ ۴۰ اخه؟؟؟ خدا رحمت کنه اون زمونارو 😒

دیدیم ک میگیم 25 

اینا یه بار پوشن

اینستا پیج فروشگاه ab اصفهان 20تومن میده

💕مامایی شغلم نیست عشقمه😍☝
عزیزم ستش ۱۹ تومن هست،من واسه دوستم گرفتم گفت بگیرم براش  سه تا رنگش رو خرید قرمز مشکی و سفیدش ...

کار ب قیمتش ندارم منم تاحالا قیمت نگرفتم شما چون قیمت گرفتی میدونی و خدا کنه همه چی همیشه ارزون باشه من از خدامه ولی در کل این کتونیا من دیدم تو پا خیلی قشنگه مخصوصا رنگای جیغش

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫
2740
عمم پاش ۳۷ هست خوار شوهرم ندارم بدم زن داداشمممممممم:-):-):-):-)

به کسی از آشناها نده عزیزم ببر پایگاه های جشن نیکوکاری و جمع آوری کمک های مردمی ،اونا میدن به نیازمندایی که همینارم ندارن بندگان خدا

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
دیدیم ک میگیم 25  اینا یه بار پوشن اینستا پیج فروشگاه ab اصفهان 20تومن میده

حتما جفتش باهم نیست😐

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
عزیزم ستش ۱۹ تومن هست،من واسه دوستم گرفتم گفت بگیرم براش  سه تا رنگش رو خرید قرمز مشکی و سفیدش ...

خدایی الان دمپایی پلاستیکی بچه گانه ۱۵ ۲۰ تومنه جنس برند نه ها معمولی.این قیمت مال چه تاریخیه؟

2706