2733
2739
عنوان

کیامثل من عاشق آشپزی آشپزخونه و وسایلشن

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره مثه قرمه و قیمه و فسنجون و کله پاچه .سیراب شیردون ک من عاااشقشم😀😀من کله پاچه و سیرابی رو خیلی ...

دقیقا.منم دوستدارم اماچون خیلی چاق میکنه کم میخورم 

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
2728
پس چرا من از آشپزی بدم میاد فکر کنم چون تنبلم 

اینطورنگوخانوماتوذاتشون کدبانوبودن هست فقط بایدخودشون بخوان

دوس ندارم مث گربه ام از اب میترسم یسری شوهرم میخواس ماشین ظرفشویی بگیره نزاشتم گفتم بجاش لباسشوییمو ...

.کاش میگرفتی .ظرف شستن ک سختی داره مخصوصا اگه مهمون باشه واشپزخونه ام کوچیک باشه

منم کلا عاشق خونه ام هستم مخصوصا قسمت آشپزخونه ام با این که نقلی و ساده اس اما دوستش دارم❤️🙆‍♀️

منم اشپزخونه رودوستدارم .امامستاجرم ازکابینتاخوشم نمیاد

2738
خونه رو تمیز میکنم، خیلی هم وسواس دارم ولی از آشپزی بدم میاد، بو میگیرم    

واااایی چ خانوم حساسی.چندسالتونه؟

میشه دستورشو بگی

نخود و دو قاشق لوبیا سفید و ۴قاشق گندم پوست کنده رو بخیسون ..

بعد گوشت با دنبه و حبوبات و یه قاشق رب و نصف قاشق چ خ زردچوبه و یه پیاز درسته و  یه دونه سیب زمینی با پوست البته پوستشوتمیزبشور ..اینا رو بریز تو قابلمه و ب اندازه اب بریز و بزار جوش بیاد بعد زیرشو کم کن ..بعد ک حبوبات و گوشتت پخته شد دنبه و پیاز رو دربیار بزار تو کاسه ..ادویه بزن بهش و بکوب ..تره خشک هم بریز توش .بعد پیاز و دنبه رو بریز تو ابگوشتت و بزار ۵دقیقه قل بخوره ..

وفتی سبزی خوردن میخری یه بار تره و ریحون و ترخون باهم خشک کن پودر کن اسیاب نکن خیلی خرد میشه .بزار کنار برا ابگوشتت خیلی خوشمره میشه

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
من عاشق کیک پزیم. اگه همسرم اجازه میداد میرفتم تو یه کارگاه شیرینی پزی. البته آشپزی رو هم دوست دارم.

میتونی خودت توخونه بپزی ی پیج یاکانال بزنی تبلیغ کنی اتفاقاخیلی مشتری داره

2706