2737
2734
عنوان

کیامثل من عاشق آشپزی آشپزخونه و وسایلشن

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 71 پست

[QUOTE=83962733]من ظرفشویی دارم ولی هنوز استفاده نکردم، میشه ظرف کم گذاشت توش یا حتما باید پر باشه[/QUOT

عزیزدلم من ندارم نمیدونم ازخانومای تاپیک بپرس عزیز

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کلا عاشق خونه و زندگیمم 

خوشحالم واست كه اينو ميشنوم اما ميشه بگي اين علاقه ات به خونه و زندگيت در چه خلاصه ميشه؟؟

مثلا وضع مالي لاكچري و انچناني داري يا نه شوهر خوب و ...

2731
عزیزم چقد نخود؟ بعد اصلا تفت نمیدی؟مزه خامی نمیده؟

نه مزه خامی نمیده .

مادوجورابگوشت داریم یکی باگوشت گوسفندیکی باگوشت مرغ دستورش فرق میکنه

میتونی خودت توخونه بپزی ی پیج یاکانال بزنی تبلیغ کنی اتفاقاخیلی مشتری داره

تو خونه برا خودمون درست میکنم. نه اینکه بخوام برای فروش حریصم واسه یادگیری بیشتر.دوست دارم همه مدل و طرح و مزه ای رو بلد باشم و درست کنم

2740
خوشحالم واست كه اينو ميشنوم اما ميشه بگي اين علاقه ات به خونه و زندگيت در چه خلاصه ميشه؟؟ مثلا وضع ...

ممنون دوست خوبم

نه اتفاقا وضع مالیمون زیاد خوب نیست باور کن من و شوهرم از زیر صفر شروع کردیم ولی دست به دست دادیم و مثل دو تا دوست زندگیمون رو ساختیم شاید چون خیلی سختی کشیدم تا به تک تک وسایل خونم برسم خیلی دوستشون دارم واقعا درامدمون انچنان زیاد نیست ولی خیلی خوشبختیم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
عزیزم چقد نخود؟ بعد اصلا تفت نمیدی؟مزه خامی نمیده؟

اگه گوشت کوبیده میخورید ک اندازه یه کاسه ماست خوری بریز..

ن عزیزم حبوبات ابگوشت رو ک تفت نمیدن .اصلا پیازشم تفت نمیدن.

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
ممنون دوست خوبم نه اتفاقا وضع مالیمون زیاد خوب نیست باور کن من و شوهرم از زیر صفر شروع کردیم ولی دس ...

خدااااي من چه سعادتي اميدوامرم كه روز به روز كانونتون گرمتر و عشقتون بينهايتر بشه عزيزم 

چندساعته حاضره,؟حبوبات یک شب خیس بخوره؟

من کم کم پنج ساعت میزارم بپزه.بستگی ب حبوباتت داره اگه دیرپزه سه چهارساعت خیس بخوره .امامن نمیزارم اصلاخیس بخوره چون حبوباتم زودپزه

2706