2733
2734
عنوان

کیامثل من عاشق آشپزی آشپزخونه و وسایلشن

| مشاهده متن کامل بحث + 688 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عاشق اشپزي هستم اگر ترس از چاق شدن و كلسترول نبود خدا ميدونه چه هنرهايي ميپروروندم😬

اخ عزیزم منم این روزاخیلی دارم ب لاغری فکرمیکنم 

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 
2728
گلم منظورم گوشتشه ک تفت نمیدی

ن گوشتشم تفت احتیاج نداره .اصلا روغن نباید بریزی تو ابگوشت .

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
خدااااي من چه سعادتي اميدوامرم كه روز به روز كانونتون گرمتر و عشقتون بينهايتر بشه عزيزم 

ممنون بابت دعای قشنگت ایشالا شما هم خوشبخت باشی حالا عکس اشپزخونمو میذارم ببین 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ممنون بابت دعای قشنگت ایشالا شما هم خوشبخت باشی حالا عکس اشپزخونمو میذارم ببین 

چ قشنگ وشیک .مبارکتون باشه

2738

یه دست لباس کهنه کناربزاریدمخصوص اشپزی چندوقت یه بارهم بشوریدش این طورنه بومی گیریدنه لباساتون لک میشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
یه دست لباس کهنه کناربزاریدمخصوص اشپزی چندوقت یه بارهم بشوریدش این طورنه بومی گیریدنه لباساتون لک می ...

ایول چ ایده ای

چ قشنگ وشیک .مبارکتون باشه

ممنون عزیزم واقعا گفتی ؟؟اخه ما وقتی خونه رو خریدیم کابینتا بود همش به شوهرم میگم دوستشون ندارم ولی امکان تعویضشم نداریم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ممنون عزیزم واقعا گفتی ؟؟اخه ما وقتی خونه رو خریدیم کابینتا بود همش به شوهرم میگم دوستشون ندارم ولی ...

نه بخداازته دل گفتم قشنگه .خیلیم جاداره میتونی ازکامتوس وچیزای تزیینی هم استفاده کنی اگه اشپزخونه منوببینی چی میگی

ایول چ ایده ای

پس چرا من بو نميگيرم موقع اشپزي؟ شايد چون سربع درست ميكنم يا هميشه از در قابله ايتفاده ميكنم يا شايد بخاطر شمعهايي هست كه در اشپزخونه روشن ميزارم در كل بو نميگيرم!!!

2706