2752
2734
عنوان

سه ماه اولیا بیان لطفا

76 بازدید | 13 پست

من تو هشت هفته ام هفته پیش سرما خوردم استامینوفن مصرف کردم الان تو یه کانالی میخوندم 

نوشته بود استفاده از استامینوفن در سه ماهه اول ممنوع. آیا مشکلی برای جنین پیش میاد 

کسی استفاده کرده 

هيچ اشكالي نداره عزيزم منم هفته ١٢ دو بار انفلانزا شدم دكترم گفت فقط استامينافون ساده و سفكسيم و ديفين هيدرامين هيچ چيز ديگه اي به جز اينا نخور

تو هم نگران نباش استامينافون اوكيه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بدانید مصرف استامینوفن کدئین در دوران بارداری کاملا ممنوع است به خصوص در سه ماهه اول بارداری که اندام ها و ارگانهای حیاتی جنین در حال شکلگیری هستند

استامینوفن کدئین حاوی مواد مخدر هست و جنین رو در معرض خطر قرار می دهد

2731

سلام اصلا مشکلی نیست

من 7هفته و 4روزمه امروز وسوسه شدم رفتم بی بی چک خریدم استفاده کردم

کمرنگ تر از اول بارداری شد 

بنظرتون طبیعیه کمرنگ شدنش ؟

هفته دیگه سونو وقت سونوم هست

خالق هستی، مواظب جوجه کوچولوی من باش😊😊
سلام اصلا مشکلی نیست من 7هفته و 4روزمه امروز وسوسه شدم رفتم بی بی چک خریدم استفاده کردم کمرنگ تر ا ...

جنسیت جنین تون مشخص شده؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
منم کدئین دارش رو مصرف کردم😔

جنسیت جنینتون مشخص شده؟

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
سلام عزیزم  بله پسر الان 13هفته و 1روزمه

تو ان تی گفتن؟؟؟