2752
2734

سلام چله سوره مزمل+۱۰۰ذکر استغفرالله ربی واتوب الیه هدیه به شهیدتورجی زاده برای ازدواج موفق وخوشبختی داریم چه با شخص مورد نظر چه باشخصی با ویژگی مدنظرچه فقط ازدواج خوب 

لطفا اگه مایل به شرکت هستین اسم بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به لطف خدا عشقم و با چله ها به شهدا جذبش کردم 

چیکار کنم چه دعایی بخونم بابام اذیتمون نکنه.

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

من شوهر دارم میشه خوشبخت بشم با این ذکر نصف راه رفتم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
سوره مزمل و۱۰۰ذکراستغفرالله بعدش میگی هدیه به شهید به نباتی که بالا گفتم

هرروز ؟

واقعا حاجت میدع؟ 

ببخشید آخر جمله تونو متوجه نشدم 

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔
هرروز ؟ واقعا حاجت میدع؟  ببخشید آخر جمله تونو متوجه نشدم

بله هرروز

والا من شنیدم خیلی حاجت میده براازدواج تایپکای قبل نی نی سایتم برین میبینین که گفتن حاجت گرفتن

به نیات بالا یعنی اینکه شخصی مدنظرت باشه یا شخصی با ویژگی های موردعلاقت یاهم ازدواج خوب

ممنونم  منتظریم ,🙏🙏

عزیزم ختم۲۱روزه سوره طه هم داریم تایپک ختم۲۱روزه اونم براازدولج یکی دونفری کم داریم دوست داشتی میتونی شرکت کنی چندروز دیگه شروع میشه ان شاالله 

به لطف خدا عشقم و با چله ها به شهدا جذبش کردم  چیکار کنم چه دعایی بخونم بابام اذیتمون نکنه.

دعاهای محبتی بخون براش دعای زبانبندصم بکم هم ازنت بگیر 

سوره مزمل وطلاق ومجادله وسوره نجم وقمرو۱۰۰۱بارذکر یاودود

چله بگیر براش چله چهل شهیدم خوبه 

یه سیده است ایتا کانال رایگانش ختمای محبتی هست ختماش قوی نتیجه ندیدی که میبینی ان شاالله میتونی ختم شخصی بگیری هرختم۵۰تومن

دعاهای محبتی بخون براش دعای زبانبندصم بکم هم ازنت بگیر  سوره مزمل وطلاق ومجادله وسوره نجم وقمر ...

عزیزم خدا خیرت بده هر چی از خدا میخوای انشالله بهت بده میشه برام بفرستی لینک کانال و ممنون قشنگم 🙏

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥