2737
2739

من دندونمو ۳ماه پیس ایمپلنت کردم امروز رفتم برا روکشش دکتر گفت اصلا نگرفته

یا باید درش بیاری یا استخوان تزریق کنی

انقد نگرانم.کلی هزینه کردم کلی درد کشیدم.یعنی کاریش نمیشه کرد.

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ایمپلنت کردم ولی این مشکلو نداشتم

واسه شما پودر استخوان زد اولش

چند ما بعدش روکش رو گزاشتین

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
2728
واسه شما پودر استخوان زد اولش چند ما بعدش روکش رو گزاشتین

عزیزم،من پدرم اینکاروکردن براش،همون اول کار که لثه شو بازش کردن گفتن استخوان فکت تحلیل رفته ست اگه پودر استخوان نزنی نمیتونی ایمپلنت کنی،

براش انجام داد دکترش،خیلی دردکشید بعدش،هزینه هم زیاد شد،سه ماهم طول کشید تا 

فکش اماده بشه،بعدم رفت واسه روکش واینا،الانم دوسالی هست که گذشته از ایمپلنتش،مشکلی هم نداره

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )
2740
عزیزم،من پدرم اینکاروکردن براش،همون اول کار که لثه شو بازش کردن گفتن استخوان فکت تحلیل رفته ست اگه پ ...

ممنون خانمی

ب من پودر استخوان تزریق کرده اما هنوز نگرفته میگه استخونت خیلی تحلیل رفته آخه با سی سال سن ایمپلنت پس نمیزنه که 

باید خود استخون از فکم تزریق کنه

افسون شما پودر استخوان قبلش تزریق کرده بودی یا بدون پودر نگرفت؟

تزریق کزدم

تزریق کزدم

اسم دکترت رو میگی ؟

کدوم شهری 

منم رفتم دکتر برا ایمپلنت پیش چندتا متخصص فک

گفتن پودر استخوان برات جواب نمیده باید

از استخوان خودت پیوند بزنی 

بعضی از دندونپزشکا هم گفتن با پودر میشه 

الان موندم چیکار کنم والا 

به منم گفتن استخون فکت تحلیل رفته

لایک نفرمایید😊
اسم دکترت رو میگی ؟ کدوم شهری   منم رفتم دکتر برا ایمپلنت پیش چندتا متخصص فک گفتن پودر ...

اصفهانم عزیزم.والا من موندم پیرزنا میان ایمپلنت میکنن چرارباید مال من نگیره آخه چند بار باید جراحی بشم

اگه بدونم این استخون پیوند زدن هم حواب میده ب جهنم میدم

اما میترسم باز جراحی کنم اینم نشه

نمیدونپ چیکار کنم

افسون شما چند وقت پیش دندون کشیدی؟

من ۱۵ساله دندون نیشم تو لثه م مونده بود

ی سال قبل درش اوردم

اصفهانم عزیزم.والا من موندم پیرزنا میان ایمپلنت میکنن چرارباید مال من نگیره آخه چند بار باید جراحی ب ...

منم از پیوند میترسم 

تا حالا پیش ۲۰ تا دکتر رفتم تهران 

یه عده گفتن حتما باید پیوند کنی 

چند نفری هم گفتن با پودر میشه 

هزینه پیوند هم زیاد گفتن والا حداقل ۵ تومن 

تازه از استخون فک برمیدارن 

لایک نفرمایید😊