2733
2739
عنوان

کسی تزریق ا ستخوان برای ایمپلنت داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 8179 بازدید | 37 پست
منم از پیوند میترسم  تا حالا پیش ۲۰ تا دکتر رفتم تهران  یه عده گفتن حتما باید پیوند کنی& ...

یا خدا ۵میلیووووون😐😐😐😐

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
منم از پیوند میترسم  تا حالا پیش ۲۰ تا دکتر رفتم تهران  یه عده گفتن حتما باید پیوند کنی& ...

خب این چ کاریه من میرم ایمپلنت رو در میارم ب جاش بریچ میکنم

خلاص

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استخونش تحلیل میره اخه حالا شما باز تحقیق کن  سرسری تصمیم نگیر

چی بگم والا انشالا ک دیگه هزینه نداشته باشه برام

اسم دکترت رو میگی ؟ کدوم شهری   منم رفتم دکتر برا ایمپلنت پیش چندتا متخصص فک گفتن پودر ...

منم ایمپلنت کردم و پودر استخون تزریق کرد؛میشه بگید چه فرقی داره؛من دندون جلومه خیلی استرس دارم 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
منم ایمپلنت کردم و پودر استخون تزریق کرد؛میشه بگید چه فرقی داره؛من دندون جلومه خیلی استرس دارم 

خب به سلامتی نگران چی هستی 

کاش دندون منم با پودر جواب بده

لایک نفرمایید😊
خب به سلامتی نگران چی هستی  کاش دندون منم با پودر جواب بده

امروز ۳۸ روز گذشته از جراحیم ؛واسم یه دندون متحرک درست کرد داد فقط واسه بیرون رفتن استفاده کنم؛هنوز گفته باید دوماه دیگه هم بگذره تا جوش بخوره

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
2738

ببخشید پودر استخوان و خود جراحی ایمپلنت درد زیادی داشت؟ من میخوام چند روز دیگه انجام بدم ولی میترسم 

سلام ببخشید تزریق  پودر استخوان و جراحی ایمپلنت درد زیادی داشت؟

سلام  نه عین جراحی دندون عقل بود