2737
2739
عنوان

از کجا بفهمم وقتی به یاد کسی ام اونم به یاد منه؟ و خیلی سوالای دیگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 53860 بازدید | 106 پست
عکس از اندام الناز گلرخ اگه داری بفرست

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
نه بابا ناراحت چى خودم به چشم ديدم اخلاق بعضيا رو ولى همه اينطور نيستن والا تو باشگاه ما حضورى مربى ...

عزیزم منم برنامه و تمرینات و از راه دور می‌خوام 

خیلی دوس دارم حجم بگیره بدنم 

هزینشو فردا بفرستم از کی میشه شروع کرد ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما يه جمله داريم كه ميگه آدماى موفق نميگن از فردا ميگن از همين امروز حالا شما چرا از همين فردا شروع ...

منم می‌خوام خیلی هم جدی هستم 

کلا خیلی بدنم لاغر شده 

لطفا برای من هم بفرستین ، ممنون میشم 

عزیزم منم برنامه و تمرینات و از راه دور می‌خوام  خیلی دوس دارم حجم بگیره بدنم  هزینشو فر ...

هر زمانى كه بخواين مشكلى نداره فقط درخواست دوستى بدين و تو خصوصى يه آى دى يا شماره يا هرچيز كه راحتين بذارين كه بتونم در خدمتتون باشم 🙏🏻

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)
2731

بعديش ميدوني چيه تو ،اون كه بهش فكر ميكني مذكر باشه  تو فكرش باشي شب و روز ازش خير نداشته باشي اونم ندونه تو بهش فكر ميكني بعد ي مدت بفهمي نامزد كرده ، بعد با خودت بگي اين همه مدت من داشتم بهش فكر ميكردم اون داشته زندگيشو ميساخته .....

من الان دچار اين حالت هستم😔😔😔

2738
تا حالا طرفت رو تو خواب ب طور اتفاقی دیدی؟

سلام الان که اینو دارم مینویسم شاید باورت نشه ولی عین واقعیته.من چندماه پیش خواب یه خواننده معروفو دیدم که خیلییییی دوسش دارم و بعده خوابم براش فن پیج زدم یعنی طرفدارش شدم زدو خواب من مو به مو اجرا شد و منو دعوتم کرد.رابطه احساسی هم داشتیم😭 الان سره یه سوتفاهم باهم تموم کردیم خیلی حالم بده فقط منتظرم خدا کمکم کنه کائنات و فرشته ها کمکم کنن که عشق دوست داشتنی من هرچه زودتر برگرده و فقط و فقط مال من بشه. اینو مطمئنم دوسم داره و دلتنگمه فقط دعا کنید دعا دعا امیدوارم خدا حاجت دل همممونو بده الهی آمین

سلام الان اینو که دارم مینویسم شاید باورت نشه ولی من خواب یه خواننده معروف که عاشقش بودمو دیدم و بعدش براش فن پیج زدم و طرفدارش شدم.خوابم مو به مو اجرا شد و دعوتم کرد الان سره یه سوتفاهم کات کردیم میدونم دوسم داره و دلتنگمه از خدا از کائنات و از فرشته ها میخوام که هرچه سریعتر برگرده و مال من بشه باهاش یه رابطه احساسی بینظیرو تجربه کردم😭حتی بهتر از تو خوابم. ترخدا دعام کنید مطمئنم که مال من میشه.الهی آمین که حاجت دل هممون براورده بشه

این برا من جواب داده برا تو نمیدونم نیت کن ک اونی ک دوسش داری خودش بهت رجوع کنه و سراغتو بگیره بعد ۱ ...

گلم مطمینی سوره ضحی؟ اخه نگاه کردم فلاتقهر نداشت

میشه واسه حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین مرسی ازتون
2706