2737
2734

فکر کن دلتنگ یکی باشی و خیلی وقته ازش خبر نداری و نمیدونی داره چیکار میکنه، نتونی ارتباطی برقرار کنی

احتمال زیاد، علاقه هم یک طرفه باشه...

نمیشه تلپاتی فرستاد؟؟

نمیشه از خدا خواست دوباره ببینیش؟

نمیشه این دلتنگی رو برطرف کرد؟؟

از کجا معلوم شاید اونم به یادت باشه! از کجا معلوم شاید سالی یکبارم بهت فکر نکنه....

دارم خل میشم. چرا امروز یکی از دوستای دبیرستانم رو که ازش خیلی بدم میومد ( و البته بهش فکر هم نمیکردم) رو اتفاقی دیدم، اما اونایی که دوستشون دارم رو اتفاقی نمی بینم؟؟؟😞

شاید بین همه "بیخیال بابا برو بگیر بخواب" و "باید کنی" ها، یکیتون یه راهی بلد باشه!!!! چیزی که تا الان به فکر خودم نرسیده باشه

اتفاقى ببينيش كه چى بشه؟ وقتى قرار نيست اتفاقى بينتون بيوفته نبينيش بهتره

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا حالا طرفت رو تو خواب ب طور اتفاقی دیدی؟

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2728
2738

ما دخترا خيلى به اين چيزا اميد واهى داريم، تله پاتى قانون جذب و اين حرفا، همشم به خاطر خودخواهيمونه، يه چيزى ميخوايم اما حاضر نيستيم براش كارى كنيم، دوست داريم با كمترين هزينه مثل دعا غرورمونو حفظ كنيم و طرفم بياد به پامون بيوفته و زندگيم گلستان شه ولى واقعيت اين امر خودازاريه بايد تكليف ادم با خودش مشخص شه، ايا اين ادم ارزش خبر گرفتن حتى به قيمت زير پا گذاشتن غرور رو داره يا نه؟ اگه اره بسم الله اگه كم ارزش تره فراموشى، اينجورى ادم خودشو هم شكنجه نميكنه

تا دلت بخواد... که فکر کنم بازی ذهن باشه تا فراموشش میکنم دوباره خوابشو میبینم😤

رواشناسا میگن وقتی یکی رو ک ب طور اتفاقی تو خواب ببینی ینی. طرف احتمال 80 درصد داره بهت فکر میکنه

یجورایی همون تله پاتی میشه

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

😑میگم توف توت که نیستی بیشور 😑خو من فوشش میدم اینهمه دلم‌تنگشه بعد نیست طرف البته خواهرم ازم دوره ها ولی باش در ارتباطم ولی اجغال نمیاد😢

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

شک نکن انقدر اوضاع اقتصادی و هزار چیز دیگه داغونه که کسی به کسی فکر نمیکنه تو این اوضاع.یارو زرنگ باشه شلوارشو بکشه بالا هنر کرده.به فکر یاره قدیمی پیش کش

کینه ای نیستم ولی الزایمرم ندارم.
2706