2737
2734
دکتر مهدی آریانا عالیه. خواهر من پیشش جراحی سینه انجام داده خیلی راضیه. منم می خوام واسه پروتز سینه ...

همسر من برای سینه هاش که خیلی بزرگ بود رفت پیش دگتر آریانا و جراحی انجام داد خداروشکر بعدش اصلا مشکلی نداشت و هم اینکه خیلی خوب شده بود من که خودم خیلی خوشم میاد از اون موقع جراحی کرده واقعا خوب شده خدا خیرش بده دکتر خیلی خوبیه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از آشناهامون پیش دکتر علی اکبر عطایی پروتز سینه کرد خیلی خوب شد.

خودم هم دو هفته است که رفتم پیششون برای لیپوماتیک خیلییییی راضیم انقدر خوب انجام دادن برام و انقدر خوب شده تو این یک هفته هم نتیجه رو میشه دید

2731
2740

سینه های خواهرم خیلی بزرگ بود و همش اذیت میشد پیش هر دکتری بردیم واسه عمل می گفت با ورزش کوچیکش کن. خب اگه می تونست حتما انجام می داد. ولی بردیمش پیش دکتر نداف کرمانی شرایط خواهرمو دید و عملش کرد و خیلی دعاش کردیم. کارش خیلی خوبه و خدا خیرش بده 

من همه ی اینارو مطالعه کردم اخرم نفهمبدم کدوم دکتر کارش  واقعا خوبه.چرا تبلیغات دروغو قاطی تجرب ...

سلام خانم گل ببخشيد شما عمل ماموپلاستي و ليفت انجام دادين ؟ راضي بودين ؟ پيش كدوم دكتر ؟ بخدا بايد عمل كنم اما كسي جواب نميده لطفا راهنماييم كنيد

2706