2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوستای خوبم سلام. امیدوارم خوب باشین و سلامت. بچه ها دکتر پروتز سینه خوب می شناسین تبریز باشه ترجیحا ...

سلام عزیزم دکتر خوب میشناسم که خودم یکی از مشتری هاشون بودم و واقعاا کارشون عالیه ادس پیج اینستاگرامشون برو نمونه کار ها رو ببین اگه خوشت اومد بهشون زنگ بزن قیمت هاشونم خیلی مناسبه

دوستای خوبم سلام. امیدوارم خوب باشین و سلامت. بچه ها دکتر پروتز سینه خوب می شناسین تبریز باشه ترجیحا ...

عزیزان اگر دنبال یه دکتر خوب  و درجه یک برای جراحی های زیبایی از جمله پرتز سینه،جراحی شکم ،جراحی لگن و.....هستید به این پیج سری بزنید و نمونه کار هارو ببینید کارهاشون واقعا عالیه من خودم نمونه شو دیدم خیلی هم طرفدار دارن Almass urgeriو برای مشاوره رایگان با این شماره تماس حاصل فرمایید ۰۹۱۲۲۱۶۷۸۷۵

سلام دوستان

یه جراح سینه خیلی خوب و ترجیحا خانم برای کوچیک کردن سینه بهم معرفی میکنید

من پارسال یه بار عمل کردم ولی اصلا نتیجه خوب نبود

بد جور اعتماد به نفسمو خراب کرده

الان دیگه خیلی حساس تر شدم که جای مطمئن برم 😔😔

من مادر زادی سینه هام مشکل داشت  . از اول که رشد کرد تا به تا بود . خیلی اذیت میشدم . چند باری رفتم پیش دکتر حدادی چون سنم خیلی کم بود جراحی نکرد . بعد از 18 سالگی جراحی کرد سینه هامو . خیلی خوب شد . اصلا اعتماد بنفسمو از دست داده بودم . هر جا میرفتم باید تو لباس زیرم پنبه میزاشتم . کارش خیلی خوبه . برید توس سایتش شمارش هست . http://drhaddadi.ir